Włącz Filmy na pełnym ekranie

PORADNIK ŻYCIOWEGO OGARNIĘCIA SIĘ Niedziela z Emilem 54 Emil Lipski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4fbqlWwyCCUNajlepsze komentarze:

Marta... 13 minuta - jasne, pojedź po studentach prawa i ich rodzinie... Wcale nie wszyscy się tak zachowują a te stereotypy są krzywdzące.
Jasiek... Zapisywanie całych wyrazów wielkimi literami wydłuża niepotrzebnie czas potrzebny na przeczytanie ich, bo wielkie litery są zwykle szersze.
Marta P... Twoje filmy dają mi ogromną motywację do działania.
Wiem co chcę w życiu robić ale czasem brakuje mi chęci do działania a dzięki Tobie ona wraca. Dziękuję ❤️
Mirta... Już za same życzenia leci ?
Ciastec... Uwielbiam to twoje gadanie xd Może nie dla wszystkich ale do mnie trafia w 100 procentach i pokazuje że jednak nie tylko ja tak myślę xd. Mega kanał ❤️
Martyna... Dziękuję za ten podcast, wreszcie jakaś osoba na yt, która mówi o szacunku do wszystich ludzi i że pieniędz nie jest najważniejszy przy tym realizując te zasady
Piotr M... Dawaj coś dla ósmoklasistów.
Pozdro
Blue_Co... siema Emil, w sumie jestem ciekawy pewnej statystki. weź walnij ankietę w karcie społeczności z pytaniem czy jesteś w szkole średniej czy studiujesz (ew opcja inna, ale w sumie same te dwie pierwsze bym chciał poznać).
pozdrówki
Wiktori... Jak ja się cieszę, że w porę przed studiami znalazłam Twój kanał. Dzięki Emil za wszystko naprawdę
GABS... Cóż, cel w życiu jest prosty i jednoznaczny - być obrzydliwie bogatym
Oddnezz... Jedyny człowiek, który zmienił coś w moim życiu, a bardziej podejście do przyszłości. Dziękuję.
Natalia... Dzięki twojemu kanałowi ludzie stają sie bardziej świadomi i dzięki temu lepsi. Pozdrawiam! Dzięki za to co robisz, twoje filmy pomagają! Smacznego jajka! ???
Mateusz... 20:46 Poprawka, nie ma czegoś takiego jak okres czasu, to pleonazm. Trochę czepialstwo, ale dużo ludzi popełnia ten błąd a warto mieć to na uwadze i być coraz bardziej poprawnym gramatycznie
MrKarol... Mniejszy bas proszę.
Mr. Kai... Standardowo wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w tym co robisz, bo jest to bardzo wartościowe i pomagasz tym naprawdę wielu ludziom ?
Moshix... 26:00 :)
Nikola ... Dzięki wielkie Emil , zarąbisty filmik ! Życzę oczywiście Tobie i innym wszystkiego naj, i wesołego śmingusa dyngusa ??
Azula a... JAK POKONAĆ LĘK,STRACH PRZED MATEMATYKĄ NA MATURZE?
Johny ?... Jeszcze nie obejrzałem, ale potrzebuje tego, naprawdę ;) Dzięki ziom!