Włącz Filmy na pełnym ekranie

ZA SZYBKO ZAMYKAMY TE LOSZKI : JAK DOBRZE GRAĆ W SHAKES & FIDGET MAG w47.net 24 maciek0081


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BIInI0juGbENajlepsze komentarze:

Wizzey... Żeby dostać te nowe kamienie trzeba mieć legendarny item na sobie czy jak to działa?
podaw... Co trzeba miec zeby dropily pomaranczowe klejnoty
Grande ... Czy orientujesz się czy twoja gildie z w9 i s34 jeszcze istnieją? Kolejny fajny odcinek, pozdrawiam i proszę o odpowiedź ;)
memento... Ja też wkręciłem się w Twoją serię mimo, że chciałem już zapomnieć o tej grze... przypomniałeś mi, że można dobrze bawić się grając sobie spokojnie F2P. :-)
Rick Sa... Wydaję mi się, że mógłbyś kupić gryfa i robić codziennie 3 paski. Średnio z koła dostaję się 7.5 grzyba dziennie + 1 grzyb z karczmy pewny + 3 paski na pewno wyleci jakiś grzyb lub nawet kilka + z dziennych logowań co jakiś czas dostajesz 1,5 lub 25 grzybów. Gdybyś miesiąc tak grał wyszłoby 10+ grzybów dziennie. A jeśli nawet to cię nie przekonuję to i tak lepiej robić 2.5 paska awki na gryfie niż 3 paski na tygrysie.
Verigam... Jak mieć te coinsy na kręcenia w takiej ilości bo ja tego telewizora nie widziałem już od dawna, tylko na początku serwera z 50 coinsow mi się udało i potem już prawie nic
Kruszyn... Wspominasz sobie czasy gdy byłeś pod wpływem yntera?
Szymon... Nie mogę się doczekać, aż zaczniesz szukać Graala...
karol n... Delświn to zmutowana świnia z długimi kłami :D
Micha? ... mega sie wkrecilem w ta Twoja serie shakesa, kozak jest:D
Grzemot... Mam pytanie jak to działa że podświetla ci itemy które masz do klasera? Jest to jakaś opcja w grze czy dodatkowa aplikacja? Z góry dzięki za odpowiedź :D
Maciej ... Jak zdobywasz te monety do krecenia u abawuwu
Szymen1... PIERWSZY !