Włącz Filmy na pełnym ekranie

Sposób na kobiety cz 3 myszka.tv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sqmDCWzNFhgNajlepsze komentarze:

Aaron W... Prezydent podpisał w czwartek nowelizację ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.

A z jakiej racji obowiązkowe jest podawanie odpowiedzi na te wszystkie pytania? Nie mam ochoty dzielić się informacjami o tym, jakie mam wykształcenie, jaki jest mój stan zdrowia, gdzie pracuję i ile godzin, ile zarabiam. A tym bardziej nie wyrażam zgody na to, żeby wyciągano ode mnie pod groźbą grzywny informacji na temat mojego mieszkania, jego wyposażenia, historii zamieszkania, ile mam pokoi i czyje jest mieszkanie! Jakim sposobem w ogóle ktokolwiek zgodził się na ustalenie czegoś takiego w prawie? Jakiego chorego psychicznie oszołoma interesują moje prywatne sprawy?

Kto mi wyjasni, jaki jest tego cel i gdzie jest q...wa rodo?

Uważam, że jest to ewidentne naruszenie mojej wolności, godności człowieka, wolnego człowieka! Protestuję!!! Według Deklaracji Praw Człowieka z 10.12.1948r. uchwalonej przez ONZ, nie wyrażam zgody na jakiekolwiek infiltracje, wyciągania moich danych i manipulacje danymi, które należą tylko do mnie, wolnego człowieka oraz mojego rodu! Akt Wolności zostanie przesłany wkrótce do Premiera Rzeczpospolitej Polski, (czytaj: korporacji).
Scorpio... Facet ma wtedy spuchniete jaja i musi kobieta mu ulżyc.