Włącz Filmy na pełnym ekranie

Zamieszanie wokół szczepienia Szymona Hołowni na COVID 19. Tak się tłumaczy Wirtualna Polska


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8IsZExRfpKcNajlepsze komentarze:

Maria W... Kolejny haryzmatyczny pajac bez moralnosci
Pawe? B... Ja do dnia dzisiejszego nie potrafię zrozumieć tego wielkiego fenomenu Pana Hołowni. Jak taki człowiek, który jest pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy i wielkich zdolności jest wstanie po paru miesiącach mieć poparcie milionów ludzi. Człowiek który został nagle wyciągnięty jak królik z kapelusza ma być wielką postacią, która odmieni Polskę na dekady. Jak od roku obserwuje tego człowieka to mam wrażenie, że bardziej nadaje się do tworzenia komedii i jako wielki lider i przywódca który ma odmienić mentalnie Polskę. Bez urazy dla Pana Hołowni jego poziom kontaktu z rzeczywistością przeciętnego polaka jest żałosny i całkowicie oderwany od życia zwykłego człowieka tego kraju. Jest to kolejny bananowe cudowne dziecko, które jest nam serwowane przez świat mediów i określonych grup politycznych, ekonomicznych, ideologicznych a nawet pewne zagraniczne grupy wpływów aby nas zwiesc zwykłych ludzi. W ciągu ostatnich 20 lat, zwłaszcza przed samymi wyborami pojawiali się takie cudowne bananowe dzieci polityki, które miały zmienić Polskę. Pan Hołownia jest kolejnym przykładem tego działania i trendu. Podsumowując, Zadaniem Pana Hołowni jest stworzyć kolejną wersję Platformy Obywatelskiej tylko pod nazwą Polska 2050. Jesli się popatrzy kogo tam się przyjmuje to dostrzegamy, że tworzy się taka Platforma Obywatelska w wersji BiS. Celem Partii Polska 2050 będzie już to aby ukraść i zniszczyć do końca w Polsce wszytko co nie zdarzyła ukraść i zniszczyć Platforma Obywatelska. A z nas zwykłych obywatelii tego kraju zrobić niewolników i obywatelii 2 kategorii we własnym domu
Marcel ... Nigdy Hołownia. ‼‼
youtube... Gość ma podwójną moralność. Szkoda tylko ludzi którym lasują banie i wyciąga od nich kasę.

Jakbyście zobaczyli prawdziwą wypowiedź Dudy to zobaczycie jakie naciągane są wnioski Szymona.
Beata J... Temu panu dziękujemy! Po co nam kolejny Pinokio!?
ma?gorz... Czasami trzeba robić to co słuszne, a nie to, co ma dobry PR.
Pawe? B... A czemu Pan Holownia nie pochwalił się jeszcze swoim dyplomem dzielnego pacjenta. Może jeszcze za zdobycie tego dyplomu się rozplacze. Tak wielu ludzi bardzo krytycznie się do tego odniosło to znowu się rozpłacze.
Tadeusz... Nastęmpny kłamczuch.???
Magdale... Jej, żałość nad zalosci
Wadim S... ???????????
Kris Ko... Szymon Hujownia i wszystko jasne
Piotr S... Następna laleczka korporacji kreowana na zbawiciela
Gjdhdjd... Beszczelny , kłamliwy typ zerujacy na durnych ludziach ,dobrze się bawiacy za ich pieniądze i śmiejacy się z durnych prostaków !!!