Jutrznia | 6 kwietnia 2021 | Wtorek Wielkanocny Maskacjusz TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JQgykW9UiysNajlepsze komentarze:

Ewa Jan... Amen ❤
Bernard... Amen???
Basia P... Trzeba, aby Syn Człowieczy został wywyższony,

by każdy, kto w Niego wierzy, został zbawiony.

?❤️?Nastał poranek, słońce już wschodzi. Znów wołam do Ciebie Panie: strzeż mnie dziś od grzechu, oszczędź mi cierpienia. Pilnuj języka, by kłótni nie wszczynał. Przed złudnym obrazem zasłaniaj me oczy. Niech moje serce czyste będzie i od gniewu wolne. W jedzeniu i piciu daj umiarkowanie. Pożądliwość zmysłową trzymaj na uwięzi. A gdy dzień ku zachodowi się nachyli, pozwól, abym radością czystego sumienia, Tobie, mojemu Bogu, wdzięcznie zaśpiewał: Ojcu naszemu na niebieskim tronie, Jego Synowi i Duchowi Świętemu, chwała niech będzie, teraz i na wieki. Amen.

Wszechmocny, wieczny Boże, pozwoliłeś mi ten dzień rozpocząć. Osłaniaj mnie dzisiaj mocą Twej dobroci. Strzeż mnie nie tylko od każdego grzechu, ale o coś więcej jeszcze Cię proszę: pomóż mi myśleć, mówić i czynić to tylko, co Tobie się podoba. Przez Chrystusa, naszego Pana. Amen.

Dziękuję Ci Panie, dziękuję za każdy nowy dzień i że wszystkie me troski Tobie powierzać mogę. Dziękuję za przyjaciół i za każdego człowieka i za wrogów największych, którym przebaczam. Za miejsce pracy dziękuję i za każdy drobiazg, co mi radość sprawia. Za wszystko przyjemne i jasne i za muzykę dźwięczną dziękuję. Dziękuję za przykrości i za każde dobre stówo do mnie skierowane. Dziękuję za Twego Słowa pouczenie i za Ducha Świętego, którym mnie umacniasz. i za to dziękuję, że wszystkich ludzi, jak swe dzieci kochasz. Dziękuję za Twą dobroć, która nie ma granic. Dziękuję za to, że w Tobie ufność mogę pokładać.
Gra?yna... Udziel nam PANIE OWOCÓW TWEGO ZMARTWYCHWSTANIA.❤
M. R....
Wanda K... Panie, pozostań z nami teraz i na zawsze...
Ewa 123... Amen
Magdale... Szczęść Boże Kochani ❤❤❤
Teresa... ?♥️
Eug Jan... Alleluja Alleluja ALLELUJA...
Mariola... Udziel nam Panie owoców twego zmartwychwstania Amen! ?
Halina ... ❤️
Mariola... Chwała Ojcu i synowi i duchowi Świętemu Amen! ???
Piotr M... , ?
Monika ... Udziel nam ,Panie , owoców Twojego zmartwychwstania
Ewa Mni... ?
Terra V... ❤️????️??❤️
Ania An... Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus dzień dobry. Alleluja.!