Włącz Filmy na pełnym ekranie

be quiet! Silent Loop 2 360 / Nr 1 w zestawieniu / PREMIERA blackwhite TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O6qsAOfth5INajlepsze komentarze:

blackwh... Reupload, wdał się mały chochlik i musiałem to poprawić.

Napiszcie co sądzicie na temat nowego chłodznia be quiet!
Mostlik... Kupiłem PureLoop 280 i szczerze mówiąc nie kupilbym już chłodzenia od bequiet :/
M A... Kiedy można się spodziewać w Polsce chłodzenia typu AIO PHANTEKS GLACIER ONE 360MP w sprzedaży?
Aquanti... Cena spoko ale mimo wszystko powinna być tu chłodnica miedziana.
Pitere?... Mógłbyś zrobić porównanie aio z LC, chłodnicy miedzianej i aluminiowej itp.
Heniek ... Siema panowie. Powiedzcie mi proszę czy rozmiar wyświetlacza (monitora, ekranu tv) ma wpływ na wydajność zestawu? Tzn. im większy wyświetlacz tym mniej klatek?
Wojti42... Akurat oglądałem prezentację na insta Be Quieta a tu proszę ;) Dobra robota Blacku.
Jerzy O... ??????
Peter P... fajne
dancoma... Widzę całkiem łatwe mocowanie bo przy montażu navisa do Intela trzeba mieć zdolności akrobatyczne żeby trafić 4 śrubki w 4 kołki które latają luzem
Ziomek_... Kiedy chłodzenie będzie dostępne?
Manaj... Hmm... Pompa głośna, coś czuję, że Be Quiet'owi klepie AiO ta sama fabryka co najnowszemu Corsairowi Elite Capellix, czyli CoolIT.
Jeśli ktoś docenia rzeczywiście kulturę pracy, to zalecam unikać najnowszego Corsaira. Nie bez powodu na forum Corsair'a jest stworzony 12-stronnicowy wątek poświęcony prośbom o wprowadzenie aktualizacji pozwalającej zmniejszyć RPM pompy poniżej 2200-2300 RPM. Zastanawia mnie czasem to dlaczego wiele osób, które recenzują gotowe chłodzenia cieczą tak często pomija aspekt nagrania krótkiego sampla audio związanego z głośnością bloko-pompki. Nie zawsze stwierdzenie autora, że "pompa jest cicha" ujarzmi rzeczywistą głośność pompy.
Igor Ga... a nie widac w opisie linku do zakupu, nie jest dostepne w sprzedazy jeszcze?
BB_One... Feel port, bardzo dobra wydajność, nice. Bardzo dziękuje za test właśnie takiego chłodzenia szukałem. Świetny materiał bez reklam :)
Brennan... Wydajnościowo jest nieźle, ale ceny... 240mm za ponad 6 stówek, nie kupuje argumentu o wykonaniu bo jest po prostu przyzwoite, pompka ani to Asetek ani Cooll i chyba robi to dla nich jakaś poboczna fabryka, stopka jak w Cougar Aqua.
No i sory, ale już fany RGB mogliby wprowadzić... zawsze lepiej mieć niż nie mieć.
Be Quiet to taki Corsair V2, ceny są jakie są a to często po prostu dobre produkty i dobrze wykonane, premium to może być Noctua czy Noiseblocker.
PolskiJ... Noice. Ciekawe, czy będzie równie awaryjna jak pierwsza rewizja.
Stanis?... Blacku, duzo dobrego zwykles mowic o Celsiusie Fractala i - jesli mnie pamiec nie myli - miales go we wlasnym kompie. Zauwazylem, ze prezentowany jest on z nietypowo zamontowanymi wentylatorami w konfiguracji pull (jesli dobrze patrze, tloczace powietrze z chlodnicy do obudowy). Mam na mysli standardowego Celsiusa, nie Celsius+, nie Prisma. Uzywales go w takiej opcji? Probowales odwrocenia wentylatorow?
Emil Po... Czy mógłbyś zrobić test aio EK lub Phanteks ? Ciekawi mnie zestawienie tych aio z tym be quietem
Micha? ... Jaka jest różnica w głośności pracy pompy między Pure Loop a Silent Loop 2.0? Dla mnie głośność pracy Pure Loop była nie do zaakceptowania. Może Dark Rock 4.0 będzie lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o głośność pracy?
WooCasH... Pikne Panie, Podoba mi się oświetlenie jest tylko dodatkiem a nie głównym daniem jeśli chodzi o wygląd :)