Chce już koniec! 7 Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1 | Gameplay | PC | - Wojtusialke


W oczekiwaniu na Hogwarts Legacy czas przypomnieć sobie wcześniejsze Pottery! Czas na 7 odcinek z Harry Potter i Insygni Śmierci cz1 Grę najtaniej kupisz na ❤ Pamiętaj o zostawieniu łapki i komentarza dla statystyk! A jeśli jesteś nowy subskrybuj i włąc
Komentarze:

Anna Marciniak: super seria
pl_bananek: 2 część będzie lepsza od tej
Ania Maciejewska: Nareszcie Harry! Kilka dni świąt, a bez Pottera było nudno żeby nawet do poduszki obejrzeć ?
pl_bananek: Żeby zabrać z Tobą w gratic Phone to trzeba mieć suba na twitchu ?
Piermarlin: "Chcę już koniec!" - Jak to ? Przecież to taka fajna gra >:D
DEDOKSYT: A co będzie z Pottera jak skonczysz
Beata Becia Skop: Cześć Wojtek mega odcinek z HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI to moja ukochana seria i bardzo tęsknią za tą serią u ciebie pozdrawiam serdecznie dobranoc kolorowych snów dla ciebie Wojtek i cynamona??❤️????⭐???
FanZDR Zdrada Dobrych Rani: Ściągnij cracka kodow ja tą gre przeszedłem na nieśmiertelnym ZdRowiu wojtek hehe na chomikuj jest to
banan19961996: Wyglądało na to, że to te kulki które wybuchają i tworzą ten zielony gaz cię tak raniły. Nie możesz stać w miejscu, musisz się ruszać. Ta dusza wypuszcza kilka kulek i potem jest chyba chwila przerwy, rzucaj zaklęcia w trakcie przerw a tak to staraj się ruszać z dala od tych kulek, one wybuchają dopiero po chwili, więc masz sekundę na ucieczkę od nich. To te kulki i ten gaz najbardziej ranią.
Gdy ta dusza atakuje cię tymi 'laserami' to chyba protego i unikanie tych laserów jest najlepszą opcją.
Na początku na te węże może być drętwota, ale potem nie wiem czy confringo się nie nada na ten środek gdzie jest ta dusza.
Ale przede wszystkim wydaje mi się, że musisz skupić się bardziej na unikaniu i blokowaniu ataków, nie możesz tylko nawalać drętwotą i liczyć że dasz radę.
Klaudia Grobl: Super kolejny odcinek :) Nudno bylo bez filmow
Dorota: Życzę przyjemnego wieczoru.
Nati X: ❤❤❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OE7gg2sUjJQ