Polski gamedev porównywany do Japonii ile w tym prawdy, a ile sci fi? / Nic za darmo 28 DoradcaTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4WwYPfEDb4wNajlepsze komentarze:

Doradca... Pozostajemy w temacie gamedev m.in. ze względu na nadchodzący edukacyjny dlc - tym razem pogaducha o pr-owym zdaniu, że Polska to druga Japonia pod względem spółek gamedev. Troszkę tak, ale jednak sporo w tym przesady i trzeba tu sporo dopowiedzieć :)
masterf... Co do rynku Japońskiego i gier to może z Gonciarzem, by się udałoby coś nagrać? ? W końcu w grach siedział, bo napisał książkę o nich to może też coś powiedzieć o branży gamedev w Japonii. To by był ciekawy odcinek lub DLC do konferencji ?
Pawel P... Hej, czy ktos moglby kulturalnie i jednoczesnie wzglednie obiektywnie skomentowac obecna sytuacje Bloober Team - a konkretnie spadku wyceny pomimo nadchodzacego raportu z Q1, ktory na pewno bedzie pozytywny w liczbach? Bo ja z klipow Tomka wiem, ze czesto posiadacze papierow "konsumuja" zyski w okresie wydania nowej gry (tu: The Medium), ale czy jest sens wyprzedawac papier przed sprawozdaniem finansowym, ktore raczej na pewno bedzie pozytywne?
Chetnie bym przeczytal jakis komentarz na temat tego konkretnie przypadku. Szukalem takich informacji np na forum Bankiera, ale tam ludzie sa bardzo kolokwialni (zeby nie powiedziec wulgarni) i widac, ze sa toczone prymitywne przepychanki na poziomie prawie tematow politycznych czy swiatopogladowych. Dziekuje za uwage i pozdrawiam wszystkich pozytywnych sympatykow DoradcyTV! :)
Katarzy... Szanuję bardzo Twoją wiedzę na temat giełdy, gamingu, inwestowania, ale moim zdaniem za bardzo rozciągasz wypowiedzi, robisz za długie podkasty.
Osobiście słucham Cię na prędkości 1,5
SirPi... Ciekawy jestem co mi powiesz o mojej branży. Zakupione.
Kamil T... Wiem że autor bardzo lubi tą branże i się na niej zna, ale może coś poza gamingiem :D ?
verials... FOREVEREN co Pan myśli? :)
Sebasti... Zasieg :)