Włącz Filmy na pełnym ekranie

RTCK Espresso ☕️ 32 Chcesz być bardziej lubianym? Popełniaj gafy! RTCK TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2XBu6Y3WyJ0Najlepsze komentarze:

Ewa Brz... Oj taaaaak, ja jestem człowiek-gafa, non stop coś, kiedyś tego w sobie nie lubiłam, teraz uważam, że to urocze ?❤️
Jadwiga... Wreszcie normalnie. ?Super
Paulina... Dawno, dawno temu, śpiewałam psalmy na przygotowaniach do swojego bierzmowania. Pewnego razu tak się rozkojarzyłam patrząc na chłopaka, który mi się baaaardzo podobał, że zaśpiewałam psalm za szybko. Ja skończyłam, a organista grał sobie dalej ? a ja tak stałam. Przed całym moim rocznikiem. Robiącym palm face. Jakieś 150 osób ? 20 lat minęło, a pamiętam do dziś.
Jaros?a... Kiedyś (miesiąć przed maturą) w konkursie w radiu RMF w którym mogłem wygrać żółty Seat Cordoba. Zostałem wylosowany i miałem pierwsze pytanie konkursowe: Anglicy zamierzają pomalować jedną z łodzi podwodnych na jeden kolor. Jaki? Dodatkowa podpowiedź była taka, że jest to jeden z kolorów radia RMF. I co odpowiedziałem?.....Niebieski ??? Nie wiem czy po tym będę bardziej lubiany ale przypisuję to kumulacji stresów i akurat takiej wagi gaf nie polecam robić ???
Angela ... Któregoś razu bardzo mi się spieszyło. Chciałam jak najszybciej wysiąść z auta i z tego pośpiechu zapomniałam odpiąć pas. Miałam już jedną nogę na zewnątrz i nagle z impetem pas pociągnął mnie z powrotem na fotel?? Ale mimo wszystko w swoim repertuarze mam przeważnie popełniane gafy słowne ??
Kasia F... no cóż ja ostatnio za mocno pociągnęłam klamkę od garażu i została mi w ręce ??ale później na szczęście dało się ją mocniej przykręcić ??
Barbara... Dzięki dzięki :) :)
Joanna ... Dzień dobry ? zdarzyło mi się pytać o jakąś rzecz klientkę w sklepie błędnie myśląc, że to osoba z obsługi? albo... skręcić w nie to lewo ?Albo..... Oj, nie zanudzam. Bardzo dobrego dnia ??????
Angela ... Miałam sporo gaf podczas kursu na prawo jazdy. Pamiętam jak ktoś zajechał mi drogę, troszkę się uniosłam i poleciało kilka inwektyw. A Pan instruktor do mnie "proszę się uspokoić i nie krzyczeć." A ja mu na to: "Jaki instruktor taka kursantka."?? Bo akurat on krzyczał non stop na innych kierowców.
Innym razem zobaczyłam auto na zagranicznych tablicach z bardzo dziwnym numerem rejestracyjnym, zaczęłam czytać na głos i zamiast "x" przeczytać jako "iks" to przeczytałam "razy"??? Ja pierdziele...?
Przemys... Omal nie sypnąłem się z przygotowywanym bukietem ślubnym. Rękę miałem już na czole. Prawdziwy as :D