Włącz Filmy na pełnym ekranie

ANANAS NA GŁOWĘ I JEDZIEMY DALEJ PO WIĘCEJ WIEDZY INVESTORY VETO.MEDIA VETO MEDIA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aSu4lEvfYwsNajlepsze komentarze:

like2le... Zaden tam ananas, posyp glowe popiolem xD // Nowa-Normalnosc, NowyPolskiLad, NWO -- jak zwał, tak zwał, ale to się dzieje... aby tylko zdążyć wysiąść z tego rozpedzonego pociągu.... przed przepaścią.
Konrad ... Na szczęście cię nie słuchałem i nie sprzedawałem BTC gdy był po 10-12k USD.
Jakub M... Pozdrowienia od rodziców dwojga przedszkolaków! Oboje prowadzimy firmy i działamy w dużej mierze z domu. Dalsze komentarze chyba zbędne :)
surfer ... Do roboty Wapniak . To ,że masz zamknięte przedszkole to nie znaczy , że nie można pracować . NIe chce ci się płacic za opiekunke ,to zostawiasz dziecko same i do pracy .Na wolnym rynku ,Ci którzy są bezdzietni albo mają swoje dziecko w d...e i nie mają problemów takich jak ty . Wolny rynek stawia więcej trudności niż rząd .
Kacper ... Wapniak niby wie że się myli ale nadal zagłębia się w strategię deflacyjną XD Ostatnio czytałem Wspomnienia Gracza Giełdowego i bardzo polecam. Pokazuje jak działają profesjonalni gracze i zmienia nastawienie do rynku.
Luke Po... Dej tego ananasa!
Piotr B... od kogo się uczyłem? Wykupiłem kurs u Tradera21 i już mam przesyt. Znaczna część to rozszerzona powtórka tego co wszędzie opowiadał + napisał w książce. Jest póki co kilkanaście unikatowych filmów. Więc póki co utrwalamy wiedzę. Ale głowa już paruje. Poza tym jeszcze Jarzombek + Konieczny. Na więcej nie mam czasu - też jestem ojcem dwójki małych bąbli
P Borka... może nie jest to na duza skalę ale ludzie po szczepionce mimo wszystko ciężko chorują niestety. Skoro po zaszczepieniu lekarzy i nauczycieli nie otworzyli ich to raczej nie ma co się spodziewać powrotu do normalnisci.
CamelKa... Wapniak nauczyl sie przez ostatnie 3 m-c tego ze rynki są nieprzewidywalne - ze zakładanie scenariusza i podążanie nim jest bezcelowe bo można w najlepszym wypadku -> zarobić bardzo dobrze, w średnim wypadku - nie zarobić nic a w najgorszym -> nieźle się przejechać - tylko szansa na realizacje twojego scenariusza jest maksymalnie 30%. I żaden guru nawet jak nazywa sie Cezary i bedzie uzywac nicku Trader21 nie powie wam, kiedy co sie wydarzy.
ToProTy... Wrzucił i korekta na krypto xd
Tomasz ... Brawo dla Synka :D
Grzegor... Kamil Jarzombek i Piotr Misiurek. Dla mnie najlepsi pod kątem wyboru wartościowych projektów w krypto.
Marcin ... Jest ananas, na dodatek z klasą :) Pozdrowienia dla jego twórcy :)
KaRok... Nieeee, nie kupuj akcji bo wszystko zacznie spadac, a jestem zapakowany juz od kilku dni :<
VETO ME... Jeśli rynki nie spadną do końca kwietnia i będzie 1000 łapek w górę to zatańczę Pineapple Pen XD
Na XTB w panelu Edukacja są te filmy z Invest Day (Kwiecień, Siudek, Świder, Głowacki, Tuszkiewicz) - robiłem z nimi wywiady przed tym wydarzeniem więc śmiało można pouczyć się za free. Link wyżej w opisie. Pozdrawiam
zajebis... Książka którą BARDZO polecam: ,,Antykruchość" Taleba. Pozycja obowiązkowa
Piotr R... Ja cenię Lyn Alden, która ostatnio w RealVision powiedziała, że nieco odpuszcza trejd na reflację i chce zobaczyć jak dalej rozwinie się sytuacja i pozbyła się ekspozycji na miedź. I ostatnio wielkie wrażenie zrobił na mnie Jim Rogers i przymierzam się do przeczytania Market Wizards.
Co ciekawe, Jim powiedział, że bańki kasują i sceptyków i wyznawców.
I lubię jeszcze oglądać chłopaków z FXMag. Ich horyzont jest raczej krótko-średnio terminowy, ale też są z poza bańki "deflacyjnej".
Może dałoby rade ich przepytać na kanale? :)
bartekt... Czekamy co założy na głowę Albert Lognterm Cyberpunk Rokicki.
Aleksan... 12:20 "Półtora". Ten tydzień, nie ta tydzień. Wiem, skomplikowane.
Jan... Wapniak skoro jest tyle niewiadomych, to nie lepiej skupić się na analizie technicznej? Owszem, analiza fundamentalna jest ważna, ale jak sam widzisz, nastawiamy się na scenariusz, który może nigdy nie nastąpić.