Konferencja prasowa ministra zdrowia Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5fzDDUQ0zwsNajlepsze komentarze:

Billie ... Fuck niedzielski Fuck morawiecki and Fuck duda

Greetings from ??.. Best luck to Poland ??
GwIeZdN... Dlaczego ten zakłamaczy człowiek jeszcze nie siedzi w pierdlu?! Ale łga ten minister od zwiększania chorób. Większość NOP ów powikłań i zgonów spowodowanych przez te nie przebadane szpryce są nie zgłaszane przez lekarzy do sanepidu. Wystarczy wejść na stronę Justyny Sochy z fundacji STOP NOP i tam zgłaszają się poszkodowani oraz rodziny zamordowanych przez szpryce na C19. Tam dowiecie się przerażającej prawdy ! SPÓŁCZUJĘ TYM CO ULEGLI PROPAGAŃCIE MEDIALNEJ I DALI SIĘ ZASZCZEPIĆ TO DOPIERO POCZATEK ICH CIERPIEŃ NA JESIEŃ BEDZIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZEBAMI!
Aldona ... Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, gdyż z a r a z y brak, a te zdarzające się zachorowania,
to zwyczajna sezonowa grypa. Więc S T O P namordnikom i wyszczepianiu narodu jakimiś śmiercionkami. Zakończenia tej fake pandemii, nie chcą politycy, którzy otrzymali furę milionów od Banku Światowego, za przystąpienie do zmowy zagłady ludzkości.
Marcin ... Prosimy o 1 pytanie bo Pan Minister ma za mało pamięci RAM żeby ogarnąć dwa. I to jest minister rządu w 38 mln kraju. Gratulacje Polsko
Franek ... Ludzie powiedzmy to głośno ... POLSKĄ RZĄDZI PISOWSKA MUTACJA "KATOLIBAŃSKA" !!! , i z tą mutacją musimy walczyć ! ??
Tomek L... Potwór i foliarz dalej swoje teorie spiskowe pociska jak psychopata ! Naganianie do eksperymentów medycznych ( MUTOGENÓW ) a nie informowanie o tym i o zagrożeniach , nie wykonywanie zaleceń EMA to przestępstwo i zbrodnia ! Przestępcy - Pinokio , Sasin , Szumowski , Kamiński , Suski , Obajtek , Pinkas , Niedzielski , Gliński itp jeszcze nie siedzą ?
laskola... Ten cyrk ma być do marca kwietnia 2022 roku .Nie ma odzewu z dołu to robią co chcą .
Pozdrawiam serdecznie.
conieco... Żaden tfu.dziennikarz nie zadał pytania, co z gospodarką, co ze zwiększoną liczbą samobójstw, co ze zdrowiem obywateli którzy nie mogą dostać się do lekarza itp
bu?eczk... i te wszystkie łapki XD
Karmell... Ten kretyn dalej buduje szpitale ?
Piotr N... Typ jest odrażający!
Maciej ... Ktoś kiedyś powiedział że robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych efektów jest szaleństwem. Ciekawe ile jeszcze zajmie im zanim do tego dojdą.
Krzyszt... Kononowicz na prezydenta !!!!
Stary r... Minister chorób,wirusów i śmierci,sam nie wierzy w to co mówi,ale na siłę trzyma się jednego planu i go realizuje z bandą PiSowską??
Aleksan... Kto z was naiwniacy wierzył Panom z TV, że 9 kwietnia nastąpi zniesienie obostrzeń. Hłe, hłe hłe :) Do czerwca jak nie dłużej. Nie narzekac mi tu tylko brać się za produkcję maseczek. Restauracji i siłowni się zachciało ;). To i micha ryżu będzie.
Krzyszt... Konferencja mordercy narodu Polskiego
4x4... TY BUCU ZGŁOSZE SIĘ DO CIEBIE PO TWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE KTÓRE POWINIENEM ZARABIAĆ NA CHLEB DLA DZIECKA A NIE SIEDZIEĆ Z NIM W DOMU


a i jeszcze jedno do informacji logicznie myślący PANIE dzieci lekarzy itd ..... mogą chodzić do przedszkoli i żłobków gdzie to właśnie tych dzieci rodzice najbardziej są narażeni ,będą zarażały swoje dzieci po powrocie do domu ,potem te dzieci zaraża panie przedszkolanki gdzie w skutek one po powrocie do domu zarażą swoje rodziny które w między czasie kontaktując się z innymi zarażą znowu kogoś i gdzie tu logika i walka z zagrożeniem ......MOIM SKROMNYM ZDANIEM ALBO WSZYSCY ALBO NIKT i to wtedy pokaże że wszyscy jesteśmy równi .......bo dla COVID no to chyba wszyscy jesteśmy równi i chyba nie wybiera kogo zaraża .No chyba że wybiera i jest cos o czym społeczeństwo nie wie.
Robert ... Doobry plan macie cały czas
Nie leczyc ludzi to i szpilale pelne karma wraca
malwina... Mutacja brytyjska, południowo afrykańska, nigeryjska, brazylijska może to takie same jak czeska?! ??O której w Czechach nie wiedzieli ?
Robert ... Diabel w ludzkiej skorze