Koronawirus w Polsce. Dyrektor Szpitala: to nie jest prawdziwy lockdown Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LGtfxdZbeOwNajlepsze komentarze:

marcin ... Szpitale muszą się o wszystko prości a tym czasem propagandyści zarabiają po 80 000 l na MC i zapraszają tenorów płacąc im wysokie honorarium, to nie są ludzie, to są gorzej niż zwierzęta
ALC IOS... Koronasiwirus to globalna siciema depopulacja ludzkości reset finansowy belzebuby łajdaki PRZEKLĘTE Kłamcy!!!
Renegad... PUENTA: SRAMY NA SPIS POWSZECHNY, COVID, MASECZKI, SZCZEPIONKI, ZAKAZY, OBOSTRZENIA, LOCKDOWN, PROPAGANDĘ W TVPIS, BANDYCKI RZĄD, BANDYTĘ DEBILA NIEDZIELSKIEGO, ZDRAJCÓW Z PIS-u, UMUNDUROWANE MILICYJNE PISOWSKIE PSY I PROSTYTUTKI, ETC.!!! :)
Lato... hieny cmentarne coraz więcej ofiar mają na sumieniu
Miros?a... Eliza, moja rodzina odda ci 5 szczepionek, tylko weź je wszystkie naraz w pustak, dla pewności !
Tomasz ... W Teksasie nie ma LOCKDOWN, wszystko jest otwarte nie ma nakazu chodzenia w masce(która szkodzi)a wskaźnik zakażeń spada.
Jacek K... Od roku jest pandemia ...a w jakim stanie jest służba zdrowia pyta ta tępa dzida ....wie Pani super nasi zaszczepieni Miller i inne komusze przydupasy zaszczepione a jeżeli chodzi o Polaków aaaa to źle dramat PIS wszystkich wykończy ....czy dobrze powiedziałem Pani redaktor o tak dobrze prawie miałam orgazm taki oj oj koalicyjno obywatelski mega
Miros?a... Jednak Magdalena Ogórek ma klasę w porównaniu do tej modliszki, no i Ogórek to kobieta,
a to ni pies ,ni wydra z LGBT-bi -trans itd.
Conchita Wurst bis i może być zagadka: dwie kulki i armatka.?!
Jacek K... Hołownia też zaszczepiony a jednak nie zdiagnozowany psychiatria też upadła????
jacek o... co za babsztyl
Jacek K... Teraz Korwin i Bosak zajebie was śmiechem...
Anna Pr... Czy ona na serio zadała pytanie dlaczego apteki są otwarte skoro inne miejsca zamknięte :P Ta kobieta zadaje tak głupie pytania że aż wstyd.
Piotr P... Panią Michalik najbardziej kłują w oczy kościoły, aj waj, tymczasem najwięcej ludzi zaraża się w pracy i w domach. Herr doktor odjeżdża prawilnie jak każdy kowidianin, nie widzi, że rząd wymordował do dziś 80 tysięcy ludzi przez blokadę służby zdrowia. A lockdowny - NIE DZIAŁAJĄ (patrz Dakota Północna i Południowa)
E A K... Ja już nie mogę tego słuchać...dość.
Miros?a... Eliza kosi kasę na zleconych od nemców ,tematach skłócających Polaków
PIOTR V... troll ruski "sebastian bah" pisze "Kosiól kosi dobrá kasé na pogrzebach"
Aldona ... Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, gdyż z a r a z y brak, a te zdarzające się zachorowania,
to zwyczajna sezonowa grypa. Więc S T O P namordnikom i wyszczepianiu narodu jakimiś śmiercionkami. Zakończenia tej fake pandemii, nie chcą politycy, którzy otrzymali furę milionów od Banku Światowego, za przystąpienie do zmowy zagłady ludzkości.
Ludwik ... Leczyć nie szczepić , ludobójcy .
Adolfu ... Najlepiej zamknac zupelnie wszystko i sklepy z zywnoscia po co apteki szpitale????? Pfad wylaczyc ,wode zakrecic zdychajcie w domu!!!!