Znana Mamuśka 4 Pokoik dla dziecka, miłość Edyty & co urodziła Archi? Hopelinka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jDjURrHpBl0Najlepsze komentarze:

Tami Z... Też tak mam z krzesłami ale mam pytanie , bo jak pobierałam książkę kucharską babci to nigdzie jej nie ma i jakbyś mi powiedziała gdzie ją znajdę w grze .
Dominik... zaadoptuj psa proszę może to być mops
Domiii... Fajnie ze jest watek z Edzia, piekny pokój Czekam na kolejne odcinki, co to będzie..?❤
Wojtek.... Moja seria???
Natalia... Jest super mod na test na ojcostwo
nie... krzesła z cc możesz naprawić za pomocą Sims 4 studio, wchodzisz w lewym górnym rogu "Content Management" -> "Batch Fixes" -> "Objects" i "Fix chairs (March 2021 patch)" przez to wyszuka za ciebie krzesła z cc i spróbuję je naprawić :))
p.s super filmik, czekam na więcej znanej mamuśki!
Kate Ol... Nie mogę się doczekać następnego odcinku !!! Jesteś najlepszą Yutuberką❤???
Ilona P... Czekam na te wydarzenia o których mówisz w ostatnich sekundach filmu ponieważ Lena nie jest ciekawą postacią przez to że nie robi nic ważnego
kama Ty... Po aktualizacji mam tak samo moji symowie nie siadają na krzesłach z modów na kanapach fotelach normalnie siadają a na krzesłach z modów nie siadają ale jak wymieniłam krzesła z modów na krzesła z simsow i już normalnie siadają. Wymień sobie krzesła na krzesła z gry podstawowej albo z jakiś dodatków ja tak zrobiłam i normalnie mi siadają
Oliwia ... To moja ulubiona seria na kanale szkoda ze jest tak rzadko ?
Beata B... Cześć Paula świetny odcinek z sims 4 Znana Mamuśka bardzo kocham ten serie u ciebie i bardzo tęsknią za tą serią u ciebie pozdrawiam serdecznie miłej środy i wieczoru dla ciebie Paula???❤️???
Emilia ... Hopelinka jak włączyć mody po aktualizacji? Próbowałam poradników z internetu i nic nie wyszło. Może ty masz jakiś sposób? Mogła byś go podać?
Lenaks ... Ja korzystam z krzeseł z gry i może usiąść tylko gdy sama to zrobi, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Fajny film.
Julka K... Kiedy nowy odc ze
znajej mamuśku
millie ... Love ty
Maja Pa... podasz proszę mody do pokoju dziecka proszę
God is ... Krzesła z modów popsuły chyba te łóżka piętrowe z aktualizacji ?
Marta J... A kiedy będzie następny odcinek
Dominik... Wiesz co Mi też nie działają krzesła z modów i ogólnie chodzi o to że inni tam YouTuberzy mówili że po prostu krzesła z modów nie działają jak trzeba zainstalować je od nowa
M B... w końcu nowy odcinek