TEGO LEPIEJ NIE MÓWIĆ NA ROZMOWIE O PRACĘ... || ADA GADA Ada Gada


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P3VW0qKW598Najlepsze komentarze:

Aldona ... Mega ciekawie opowiadasz ?Dzięki za ten film ?
karola4... Do mnie zadzwonili , ja poszlam zrobilam badania lekarskie ...kiedy je odnosilam ..info ze zaczynam od 1 (byl 10) zdazylam dotrzec do domu...telefon ze jednak od przyszlego tygodnia (byla środa) nim zjadlam obiad byl telefon ze jednak od jutra...a ja mega szczesliwa..po14 miesiacach bez pracy..(to byl rok 2004 wiec z ta praca nie bylo bylo rozowo)
ohofajn... Gdy byłam na drugim roku studiów inżynierskich, zgłosiłam się do mojej pracy marzeń. Niestety, nie zostałam przyjęta i zatrudnili dwie osoby, które studiowały już na magisterce i miały więcej doświadczenia. Pół roku później pomyślałam sobie „kurde ja chce tam pracować, nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej”. Mając już bezpośredni mail do rekrutera, napisałam szczerze, że wiem, ze nie ma aktualnie oferty pracy, ale jeśli potrzebują nadal osoby do pomocy to ja bardzo chętnie bym chciała i nie wyobrażam sobie nigdzie indziej pracować.. dostałam te prace, jako jedyna zaczęłam już na inżynierce i jestem w tej firmie do dzisiaj ☺️ cieszę się, że zawalczyłam i sama wyszłam z inicjatywa.
aferka9... Ja poszłam na rozmowę rekrutacyjną na której szef wyciągnął umowę...to dopiero był ekspres :) Pracuje tam do dzisiaj :)
Isabell... Ciekawy filmik ? ? pozdrawiam.
Aldona ... Nic dziwnego , ja dzisiaj prace dostalam w mniej niz 24 h, wieczorem zaproszenie na rozmowe a od razu po rozmowie rano przyjeli :) widac ze naprawde potrzebuja pracownika, bo inne firmy robia rozmowy na 3 etapy i nic z tego
Anna Dr... Bardzo ciekawy i myślę potrzebny temat :) Pozdrawiam serdecznie