Włącz Filmy na pełnym ekranie

74% Polaków Zabierze Pieniądze z Banków! Analiza Komentator Finanse "Podatek od Depozytów" Ator PL wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IHvabk43zdQNajlepsze komentarze:

Spankus... ale nieruchomość to też nie przepadną bo nawet jak by była wojna i uciekniesz za granicę to po powrocie ziemia nadal będzie.
Bury Li... Uziemią ludzi i zamkną granicę xddd
Livrar ... najlepsza inwestycja jest fach w reku.Wtedy ,nawet jak ktos ci zabierze pieniadze,bedziesz mogl je szybko wyprodukowac.Tylko,kruca bomba,malo casu.
Jan Kow... Zabieram zawsze w dzień wypłaty..........
Boro Wi... Macie co chcieliście. To między innymi wasze wybory prowadzą do podobnych sytuacji, to rezultat tego, że korzystacie z tych kont, kart kredytowych, bankomatów, lubicie płacić bezgotówkowo, wolicie to niż pieniądze papierowe, lubicie bliki sriki, karty zbliżeniowe, kryptowaluty itp. to teraz jak jeszcze wam zdelegalizują gotówkę, to będzie płacić i płakać. Ja osobiście opieram się temu syfowi dopóki mogę, dopiero teraz zacząłem płacić kartą i to tylko raz w miesiącu, żeby bank nie okradał mnie miesiąc w miesiąc na 6zł za brak takiej transakcji.
Jovan M... Tak zabiorą z banków i ulokują w nieruchomości , a gdy już to zrobią to rząd przypie***podatek katastralny . Mądre i inteligentne
Vanduzz... Swoją droga to PiS jest winien, że to najbardziej zadowolone na na całym świecie polskie społeczeństwo dosłownie śmierdzi i cuchnie odorem zgniłych zębów ?
Mariusz... Aftor, nie mam pieniędzy, a tym bardziej oszczędności ...to mi wiszą banki ?.
A jak tak dalej pójdzie, to po prostu zostanie nam tylko zrobienie rewolucji ...
Vanduzz... Jesteście pozbawionymi ludzkiej godności niewolnikami dosłownie w globalnym systemie, ''spluwaczki'', a pozujecie tak jakbyście światem rządzili, skąd to się u was bierze, z niedorozwoju umysłowego ?
Mateusz... Wreszcie banksterzy się przekonają że Polakami nie da się sterować i nie jest w ciemie bity
Lester ... I myyyk w krypto! ;)
Bart?om... Przy wprowadzeniu płatności wyłącznie kartą wasza gotówka będzie bezwartościowa. I tak ponownie wpłacicie kaskę do banku, lecz wtedy doliczą wam prowizję. Powodzenia...
Sineed ... jupi
Vanduzz... Zapomniałem dodać, że niedługo tak opodatkują każdy metr kwadratowy ziemi którą posiadacie hehe, że nie będzie was stać nawet na trawnik, i wszystko będziecie musieli sprzedać , za grosze , będziecie musieli pozbyć się ziemi, bo jak nie to was wy feudalne bolki zlicytują na poczet nie zapłaconych podatków , na płacenie których oczywiście nie będzie was stać .
Jacek K... 1596000Polaków żyje w skrajnym ubóstwie
Jacek K... 20% Polaków nie ma żadnego konta w banku ....
Dawid P... Tak dobrze wpływa na algorytm hahah jesteś jak pod manipulatorze . Dobrze wpływa na hajsiwo z reklam grubciu
Karolin... ?
Jacek K... Dla jasności przydało by się podać liczbę Polaków mających oszczedności zdeponowane w bankach ...
Interpr... Nie zabierze, bo wprowadza cyfrowa walute, poza tym caly czas w sklepach mowia aby placic karta..... my ich nie wykiwamy raczej oni nas!