Włącz Filmy na pełnym ekranie

CZY ZACZĘŁO SIĘ POLOWANIE NA LEKARZY? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=L1I1kEYErxUNajlepsze komentarze:

Rybo?ó... Izby Lekarskie w naszym Kraju to chyba ostoja komuny. Prześladowanie mądrych lekarzy to ich hobby?
Piotr P... Poparcie dla doktora
Jola... Trzeba rozdmuchać temat, by nil bał się uciszyć doktora i próbować go karać odebraniem prawa wykonywania zawodu. Gdyby całe środowisko lekarskie zaczęło głosić prawdę nie mogliby karać wszystkich, więc drodzy lekarze czas byście zaczęli bronić swoich kolegów, a nie korzystali z ciężkiej sytuacji w kraju do grożenia strajkami, bo więcej pieniędzy chcecie. Jeśli nasz kraj zostanie zniszczony gospodarczo, to o podwyżkach możecie pomarzyć jedynie,bo z pustego to i Salomon nie naleje?‍♀️czas skończyć to szaleństwo!
Kazimie... Proszę się ni wyśmiewać bo nie wiesz co Cię czeka
Marek M... Korporacja broni swoich interesów.
Opinia ... Rodzice , których dzieci nie chodzą do szkół powinni manifestować pod szkołami i rządac od tych zesranych po uszy nauczycieli żeby stanęli w jednym szeregu z rodzicami. To oburzenie musi się wylać pod urzędy. Samo nic się nie stanie. Manifestację w sprawie szkół razem z dziećmi. To jest wojna i czas skończyć z zacofaniem.
Bogusia... Zapomniałam pozdrowić wspaniałego odważnego Pana doktora z wywiadu Pani Losiewicz
Tomek G... Kolejny wartościowy gość z branży medycznej w tym programie. Szkoda ze w innych mediach pełno zarozumiałych pajaców.
Irena B... Murem za dr Basiukiewicz
Bogusia... Ministrze zdrowia nie wiem dlaczego wybrano ciebie,narobiłeś bałaganu i nie szanujesz lekarzy.Nie dosyć że mamy mało lekarzy i nie da się, pracować normalnie.Wymyslacie na tych którzy są okey ,a dla tych którzy się sprzedają i wykańczają ludzi jesteście przychylni.Minister był dawniej dyr NFZ zadłużony a tutaj się zarabia na ludziach.Szkoly powinno być otwarte.Chcecie stworzyć totalitarny system słuchając Chińczyków którym smakują szczury niech wyłapią wszystkie w Polsce i do swojego kraju.NIE
RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD zapamiętajcie to sobie sprzedaliście się to wasza sprawa dajcie nam żyć !
Bo No... Cenzura i brak otwartej debaty w temacie tzw CowID19 to jasny dowód na ciemne moce które za tym stoją
Janina ... To jest banda, chce zagryz normalnego lekarza , który jest lekarzem z powołania. Pomaga chorym i leczy jak powinni leczyć pozostali którzy też składali przysięgę Hipokratesa. Niech Pan nie da się zastraszyć bo co nam zostanie kto będzie leczył? Wszystkiego dobrego
Andrzej... Panie Pawle dziękujemy.
Barbara... To jest ponury żart, Panie doktorze. Psuje Pan interes beneficjentom firm farmaceutycznych, a to są bezwzględni gracze. Proszę na siebie uważać. Niech dobry Bóg czuwa nad Panem i rodziną.
Ryniek ... Wielki Szacunek dla Pana Doktora!
Barbara... Mur za dr Basiukiewiczem! Pani Redaktor, czy można gdzieś podpisać list w obronie Pana doktora? Proszę nam dać taką możliwość.
Juliann... Jak P Doktor nie kracze jak oni fałszywe wrony to już nie pasuje do nich to jeden z kilku bohaterów który nie boi się powiedzieć że król jest nagi a inni przytakują bo się boją o własne dupy sprzedali się za kilka serników tchórze bez jaj a pies ich j. Ł a suka walca grała tfu bleeeeeeez
Alina G... Wspaniały lekarz, podziękowania dla odważnego doktora
Halina ... Super lekarz , proszę walczyć i nie dać się dziadkom leśnym z izby lekarskiej...kibicujemy Panu