Złe i samolubne zachowanie Marinette! W pogoni za Adrienem! | MIRACULOUS SHANGHAI Olchus Miraculous


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9PuxSRxPjNYNajlepsze komentarze:

weronik... No nie wierzę, kolejna osoba mówi że zachowanie Marinette było nieodpowiedzialne. Czemu wszyscy patrzą tylko na to że Marinette leciała tam tylko z powodu Adriena?! Może na serio chciała poznać swoje korzenie. Słuchajcie jak nie wiecie jaki był tam powód (a na pewno jakiś był) to nie oceniajcie, bo obrażacie tym niektóre osoby które myślą tak jak ja, że Marinette leciała tam też po to żeby poznać swoje korzenie. Na serio zachowanie niektórych jest okropne i karygodne (sorki ale twoje Olchuś na początku odcinka też). To tyle. ??
VESON... Ej??
A nowy York to
Ta akcja działa się w 3 i 4 sezonie????
Zosia M... moim zdaniem ten odcinek jest ogólnie mega w sęsie mógłby byc ale jest za krótki sama akcja z super złoczyńcą trwała tyle co 1 normalny odcinek np. nowy jork miał też meeega dużo adrienette a ten praktycznie wogule. Było w nim poprostu mało emocji. Moim zdaniem. ?
Olcixx... Wow, właściwie można tutaj zauważyć jak to wszystko jest przemyślane. Młoda Marynata z 2/3 sezonu jest lekkomyślna, nieodpowiedzialna i ma bzika na punkcie Adriana. W odcinku z nowego Yorku jest już zupełnie inaczej. Stara się dać sobie spokój z Adrianem, martwi się o Paryż itd. Kiedy sobie uświadamiamy jak to wszystko jest przemyślane to naprawdę wydaje się nam że jest to istne arcydzieło... Wow (swoją drogą nowy Jork dzieje się w której części chronologii? Bo nwm xD)
Giovann... Supcio filmik?
Tomasz ... "Głupi mają szczęście" - na tym opiera się ten serial. Dlatego Władca Ciem przegrywa i dlatego Cloe została zepsuta w finale 3 sezonu - bo to inne, głupsze od nich postacie muszą mieć szczęście.
Melien... 6:34 Marinette ani nie była, ani się nie spodziewała że zostanie strażniczką, więc nie ma po co wytykać ją palcami że to co się stało było nieodpowiedzialne z jej strony. I swoją drogą, Olchuś sam mówiłeś że ten odcinek jest w czasie 2-3 sezonu gdy Marinette była inną osobą niż jest teraz. Moim zdaniem twój odcinek i gadanie o tym jaka to główna bohaterka jest nieodpowiedzialna bez sensu pojawił się na yt, ale też przyznam że dzięki niemu dowiedziałam się, że Shanghai nie jest chronologicznie w 4 sezonie. Za to też dziękuję ;D
mandary... Wie ktoś czy jest już shanghaj po francusku na CDA?
Nikola ... A przypadkiem na poczatku nie było mowy że władca ciem też zrobił sobie wakacje?
Marzena... Adrien: jadę z tatą do Szanghaju
Marinette: do Szanghaju i jeszcze dalej
Gachast... Podziwiam cię, robisz takie kozackie filmy i nawet nie dociągnąłeś do 8 minut
Dominik... A wiesz kiedy i okturej będzie bełdzie film miraculus
Hubert ... Najlepsze jest to że wszyscy w serialu mówią że to przez Chloe dużo osób opętała akuma a przecież nawet więcej osób zostały opętane akumą przez Marinate
lukix... 5:07 przecież było w odcinku tak powiedziane i to w pierwszej minucie od intra
KIRI... A gdzie można to obejrzeć za darmo i legalnie
Bo nie mam telewizji tylko Netflix'a a na netflixie nie mg tego znaleźć
Ewelina... Gdzie to obejrzeć żeby było po Polsku
Zuzia K... Tymczasem ja nieświadoma, że wyszedł nowy odcinek
Hania K... Hej z kond bierzesz to wszystko?
Sans un... Lubię placki :DDDD
Magdale... Świetny materiał, czekam na drugi❤️