CHICA CZEKAŁA CAŁY ODCINEK ŻEBY MNIE UDUPIĆ Gabor


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LUu01_MQZGANajlepsze komentarze:

pro in ... Fajne
nik0z... Jak skończysz TJOC to zrób oddzielny odc na pokazanie extra ok
freddy ... O kurwa co?!
kruxx... Dawaj całą serię proszę.
Mcbee... aroneq śmierdzi
Janek K... Nagrasz ponownie dark deception
MIKI PL... DAWAJ SL
marine... bonnie wydaje specyficzny dźwięk gdy sie rusza miej to na uwadze. ten dźwięk to takie "trrryyy". chica sie pojawia gdy będziesz zbyt długo siedzisz przed telewizorem. pojawi sie przed oknem gdy usłyszysz dziwne dźwięki (coś jak pukanie) nie siadaj na kanapie przez jakieś 10 sekund od usłyszenia tego pukania. takowy dźwięk usłyszałeś w 19:45. aby unikąć jej poprostu jak nie trzeba to nie siedź na kanapie
Sebasti... zajebiste odc więcej
Pan Ale... Chica pojawia się tylko gdy siedzisz na kanapie. Gdy Chica się pojawi to słychać takie warczenie. Aby ją powstrzymać musisz wstać z kanapy na sekundę, ale się nie odwracać. Wtedy Chica sobie pójdzie i jesteś bezpieczny.

Pod koniec nocy gdy będzie wszystko na czerwono to Chica zamiast cię ogłuszyć to cię zabije.I jeszcze tip dotyczący Bonniego: Gdy usłyszysz taki dźwięk jakby "duszenia się" (nie wiem jak to określić) to pojawia się Bonnie. Ma on 4 fazy. Każdy taki dźwięk oznacza jedną z nich. Gdy usłyszysz taki dźwięk po raz czwarty to ozancza, że Bonnie ma już czwartą fazę i za kilka sekund wejdzie ci do pokoju.
Wiktor ... Czy tylko ja słyszałem DJ of Creations
Leon By... Intro xd
maciust... A co do cziki nwm
cola xd... gabor chica działa tak jak siedzisz na kamerach i usłyszysz takie dzwięki jak od momentu 19.45 do 19.47 to trzeba szybko wstać i popatrzeć bardzo szybko w lewo to unikniesz jej ataku ataku jej a jeśli nie będzie działąć to wipisz na yt eleven tjoc living room i tam zobaczysz jak on to zrobił a i fajny filmik :3
Gizukss... Najbardziej mnie rozwalił ten ten tekst: "O kurw@, co?!". XDXDXDXD

Edit: bonnie wbija po 4 takich dziwnych dźwiękach/ryknięciach. I drobna rada nie siedź długo przed tym telewizorem bo chica ci zrobi jumpscare i cie ogłuszy.
Tajminguj foxy'ego i freddy'ego.
Hiverro... 15:54 Lol
Equees ... winyj tego fnafa GOBOOOOOOOOOR
LockSaw... The Living Gabor
jarczin... czy ta gra jest płatna ?
cytryna... Następny film z de dżoj of krijejszyn XD