Szczepionki powodują autyzm – UWAGA MIT 3 NaukowoTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=liYPx_tz7Ok



Najlepsze komentarze:

Naukowo... Jeśli uważacie, że film ten powinien dotrzeć do większej liczby ludzi to będę wdzięczny za wykopanie ➫ https://www.wykop.pl/link/6046589/szczepionki-powoduja-autyzm-uwaga-mit-3/
Hubert ... Super film!!
Filip h... może odcinek o chemtrailsach?
RockBoy... Cieszę się, że robisz tak wartościowe filmy :) Tak trzymaj ?
Karol K... A możesz kiedyś zrobić odcinek typowo o autyzmie? Pozdrawiam
prod. J... ja ogólnie jestem za szczepionkami, ale za tą jedyną przeciw covid-19 absolutnie nie. Za bardzo naciskają politycy na zbawienną szczepionką bo taką musi przyjąć każdy zdrowy czy chory a zapomnieli o badaniach nad lekarstwem a takie przyjmują tylko chorzy
Kamena ... Nauką nauką a rodzice wiedzą co sie stało z ich dziecim po szczepionce. Niestety badania, na temat negatownego wplywu szczepionek, np. 5 w jednym.. nigdy nie dojdą do obiektywnego skutku. Tylko rodzic, wie i zna swoje dziecko i wie co się stało w ich pociechom po szczepieniach.
Ogatocz... Może coś o nie tyle antycovidowcach ale bardziej o tym że maseczki rzekomo powodują duszenie i różne choroby.
Diegox6... Ile zapłaciły ci filmy farmaceutyczne? Już widzę tych antyszczepów...
Baba Ja... To nie znaczy że pod przymusem należy szczepić nie zbadaną szczepiąnką jak Zenek która powoduje zakrzepy. Szczepionki należy zbadać zanim się je sprzeda.
Marek... lajkować filmik!!! niech się niesie
Fusz... Powiedz coś o micie, że używamy tylko 10% mózgu
Techno ... Najlepsze określenie na takich ludzi to mózgo-zjeby. przepraszam za takie określenie ale nie ma innego. Scifun musiał nagrać aż 5 części że ziemia nie jest płaska. Czemu ludzie nie szukają informacji tam gdzie powinno się szukać na temat który ich interesuje? Takie ułomne osoby gadają że szczepionki są be internet 5G be ziemia jest płaska i wgl moja siostra mówi że osoby które mówią że szczepionki są be powinny się leczyć psychicznie.
doxpl y... Czy tylko ja kocham jak ty mówisz i jak się wypowiadasz na różne tematy❤
Mariusz... Wakefield powinien skończyć w więzieniu
dArtagn... przypomniało mi się takie pewne zdarzenie z afryki, ONZ postawiło szpital polowy i w ramach akcji humanitarnej szczepili ludzi na polio, malarię etc ale..
pewien ktoś kto nie był przekonany do szczepionek pomyślał, stwierdził i oznajmił wszystkim na targowisku że -tam odprawiają czary..
motłoch wziął sztachety, pochodnie etc i spalili szpital..
Karol P... Czekam na odcinek o 5G i co gorsza 6G, a już w ogóle co jak nadejdzie siódma generacja przesyłu danych i co nam prześlą :D Jestem po prostu ciekaw co można zarzucić generacji przesyłu danych
Cezary ... Do debili i tak nie dotrze?
Sebasti... Trochę ryzykowny film ,zaraz się zbiorą anty szczepionkowcy i plaskoziemcy hejt się poleje. Ogólnie dobra robota?
Miko?aj... Szacuneczek, za taką serię. Problem jednak z takimi filmami jest taki, że szury szukający potwierdzenia swoich teorii nie obejrzą tego filmiku.