Włącz Filmy na pełnym ekranie

Najważniejsza rzecz, na którą musimy być przygotowani Domowy Survival


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pu0U38IHC98Najlepsze komentarze:

Maja Za... Jesteś pewien, że uciekałbyś zgodnie z wiatrem uciekając przed chmurą radioaktywną?
MMERBRO... Pozdrawiam
Le?ny W... Bardzobdobry pomysł z tym dokumentem. Świetny materiał.
Yolo Sw... Fajny by był materiał z ratownikiem medycznym jak z tym chirurgiem(bo to był sztos) np jak opatrzeć złamaną ręke , atak padaczki itp w warunkach bez funkcjonującej ochrony zdrowia(czyli wsumie teraz).
Maciej ... Co to to za model plecaka w nagraniu (Direct)?
Anna Na... Strach strach atrach czy juz nie mozna nic pozytywnego ma pan samochod to latwiej niz autobusem trudno bedzie to bedzie gdzie uciekac. Kuriozum pomocy moze pan nas ewakowac nas moze ????????
dawszym... Dobry materiał dla "zielonych", plecaki ewakuacyjne należy zawsze zabierać ze sobą w dłuższe podróże.
Be Righ... Ważnym do poruszenia tematem (może w kolejnym filmie na Twoim kanale ?) jest aspekt psychologiczny bo to w głównej mierze od naszej psychiki i cech osobowości zależy czy nasza ewakuacja się powiedzie. Przygotowanie mentalnie i psychiczne na sytuację kryzysową ma bardzo duże znaczenie bo bo z posiadania ogromnej ilości sprzętu nic nie zrobimy bez wiedzy jak z niego korzystać a w czasie ewakuacji to nasz mózg jest naszym najważniejszym narzędziem...
Wojciec... Co do rzeczy do zabrania najlepiej nie mieć takich rzeczy. Ja zacząłem najważniejszych dokumentów, które trzymam zarówno w chmurze, jak i w dwóch geograficznie rozproszonych lokalizacjach. Więc mogę o nich zapomnieć.
Ale to tylko dokumenty. Nad resztą muszę jeszcze popracować.
M?ody R... do czego mi internet podczas np. apokalipsy zobmie lub opadu radioaktywnego skoro elektrownie prądowe sa wyłączone ...
Piotrek... Widzę że Krzysiek zaczyna już inaczej podchodzić do zagadnienia "ucieczki"...chyba z 6 lat na to czekałem... Ważne że jest progress, no i do "przodu" ;)
Artur G... Ewakuacja - coś, czego najbardziej nie chcemy, a może nas spotkać.
Andrzej... Dlaczego Ty i inni zakladaja , ze beda dostepne srodki komunikacji , ktorymi teraz dysponujesz ???? tzn. telefon i komp z internetem . w czasie wojny np. kiedy NATO zaczelo bombardowac Serbie, to jako pierwsze , czy jedno z pierwszych, byla niszczona struktura komunikacyjna i energetyczna - maszty przekaznikowe , stacje transformatorowe , elektrownie , mosty , wezly komunikacyjne , stacje kolejowe - tak jest zawsze w czasie kazdej wojny ,a i taki scenariusz zakladacie ... myslenie , ze uciekniesz gdziekolwiek dalej jak 20 , moze 40 km autem to nierealny optymizm . drogi beda natychmiast zatkane uciekinierami i wypadkami , ktore oni spowoduja, a policja bedzie miala inne problemy niz rozladowywanie korkow na drogach .
DAMIAN ... Nie mogę "przepracować" w głowie scenariusza ewakuacji w razie jakiegoś grubszego konfliktu z (powiedzmy przygotowanego) domu z 3 małych dzieci, Żoną i psem "do lasu" (nie biorąc pod uwagę jakiegokolwiek gotowego miejsca ewakuacji, bo takowego niestety jeszcze nie posiadamy). Ktoś już to "wyczaszkował"?
Oczywistym jest, że z taką "wesołą gromadką" trudno pozostać niezauważalnym i niesłyszalnym w cichym, ciemnym i np mroźny lesie. Dlatego ten "scenariusz" u mnie kuleje i nie jest niestety nawet brany pod uwagę. Wiem, że to błąd, ale co miałbym zrobić w takiej sytuacji? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie i szczęścia Wszystkim życzę!
Micha? ... W końcu merytoryczny i fajnie zrobiony odcinek. Świetna robota ?
Ogmios ... Krzysiek, czy film edukacyjny o ewakuacji powstał ze względu na wydarzenia z za wschodniej granicy?
Piotr F... Jeśli pozostanie we własnym domu BEZPOŚREDNIO zagraża mojemu (bliskich) życiu lub zdrowiu wtedy ewakuacja, w przeciwnym przypadku pozostaję w domu. Zerojedynkowo.
DJ FOX... super pomysł na odcinek , czekam na kolejne :)
Franek ... Ewakuacja to życie lepiej być w ruchu niż tkwić w miejscu pozdrawiam
Micha? ... Ten kanal stał się słaby a szkoda