Włącz Filmy na pełnym ekranie

BATTLEFIELD 6 i FENOMENALNA DESTRUKCJA OTOCZENIA? | PLOTKI | GAME STREAK Mestre


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WpPwhISFh9gNajlepsze komentarze:

Mestre... Wybaczcie, że tak późno ale ledwo się wyrobiłem. Dajcie znać czy materiał Wam się podobał, ponieważ wciąż pracuję nad finalną koncepcją. Myślę, że pojawi się jeszcze sporo poprawek :) Miłego wieczorka!
M M... To sie nazywa ewolucja. Co cenie u youtuberow. Nie raz trudno coś zmienić, bo nie wiadomo jak to wyjdzie, jak widzowie zareagują. Jednak Ty to zrobiłeś bardzo dobrze. Lepiej się oglądało takiego gamestreaka niż poprzednie. Niby jeden temat, a jednak 3. Gratuluję
Guurin... Czekamy na nowe niusy :)
MrBeckh... te ku... co dały 5 łapek w dół spadnie na nich gniew odyna. Niestety ale klikneli disa nie oglądając filmu czyli konkurencja wie że ma przeje... :)
KAMom... farcry 6 podobno w maju wychodzi
Bish Bi... A myslałem, że liker jest od lizania.
Shem Sh... Pozdrawiam Mestrus ;)
Dypcio... Oby ten nowy BF im wypalił, bo chętnie bym pograł w jakiegoś nowego fpsa :D
Szagi... Ale strzałem w 10 byłby konflikt światowy spowodowany dzisiejszą sytuacją na świecie :D Na potrzeby gry można byłoby troszeczkę podkoloryzować.
TheQues... Kolejny świetny materiał. Bardzo lubię oglądać twoje filmy :)
Piotr M... Zajebisty odcinek...
??????thx?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️
Bambuch... dzisiaj enlisted weszlo w open beta :)
Kuba... Będzie grany bf'ik :). Dobry materiał ?
WARIX... Jak jak i moja rodzina kuzynki - wujkowie chcą BF jak BF2 BC2 , BF3 , BF4 obojętnie gdzie się dzieje akcja ale nie 2100r... PS: Warzonym już rzygamy... Pozdrawiamy
darecki... Nie wiem czy przypadkiem seria Battlefield nie potrzebuje nawet takiego boosta ilości graczy na start, który zostałby grze dany przez bycie w Game Passie. Po poprzednim BFie i wydaje mi się ogólnym znurzeniu poprzednimi częściami taki kop ilości graczy mógłby pozytywnie wpłynąć na grę w perspektywie czasu. Wydaje mi się, że dogadanie się przy tym z Microsoftem tak by układ był korzystny dla obu stron nie byłby problemem (o ile EA nie będzie bardzo chciwe). Z chęcią bym zagrał w BFa w gamepassie, bo już sobie obiecałem, że dopóki nie zobaczę 2 miesiące po premierze co się z grą dzieje to jej nie kupię.
Artur E... i tak każdy BF będzie ssał pałę jak jego twórcy.... dużo cheaterów... TTK też z pizdy cały magazynek dajesz w łeb a typo ma 1hp
je2bist... Ja jednak mam nadzieję że "levolution" nie będzie za bardzo ingerował z rozgrywkę, pamiętam jedną z moich ulubionych mam z BF3 Zatoka Omańska gdzie w BF4 była niegrywalna gdy latało się Helkiem - co uwielbiałem ;)
West Bl... mega fajny kanał!
John De... Szczerze mówiąc, to obawiam się o wymagania sprzętowe nowego bf-a na pc. Balans między grafiką, a wymaganiami w grze sieciowej musi być zachowany, bo dzięki temu będzie więcej graczy (przynajmniej jeśli chodzi o pc). Osobiście jeśli gra nie będzie działać na mojej leciwej 1060 w 60 klatkach na niskich (bo tak zawsze gram online), to jej nie kupię. Wiadomo, grafika idzie do przodu, a co za tym idzie wymagania też i pewnie wielu ludziom zależy na wodotryskach graficznych w rozgrywce online. Mnie nie aż tak bardzo i wyrosłem już z czasów kiedy wydaje kupę kasy, żeby zagrać w jakąś „głupią" grę. Pożyjemy zobaczymy, może akurat wyjdzie wszystko spoko grafika, optymalizacja i rozgrywka. Alternatywnie zawsze można kupić cod-a :)
A W... Widzę, że trochę się latało... Nawet nieźle.