Włącz Filmy na pełnym ekranie

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Relacja na żywo ze mszy świętej Wirtualna Polska


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6hTesiAJjasNajlepsze komentarze:

Magdale... Bardzo bardzo biedna była Krzysia żona szkoda było mi jej jak się na końcu mszy popłakała była taka przybita ledwo szła Pani Ewą życzę Pani przede wszystkim zdrowia Pozdrawiam bardzo mi było Pani szkoda?
Marek W... Dziekujemy panie Krzysiu za twoje cudowne zachowane w sercu piosenki . Teraz zaspiewaj je panu Bogu . Małgosia twoja od wielu wielu lat fanka.
Maria M... Za wcześnie ale widocznie Bóg potrzebował w niebie pięknego śpiewu. Nie zapomnimy cię do śmierci do zobaczenia w niebie. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Wladysl... P.Krzysztofie spoczywaj w pokoju zegnaja CIE wielbiciele z Grecji.
Tomasz ... Ele wy ludzie jesteście tępi to tylko był zwykły człowiek a wy płaczecie jak po papieżu powinni go dupom do góry pochować a wy durnie powinniście go w te starom dupe całować
Iwon bb... Piękne słowa księdza dające do myślenia zadumy wzruszające... ?????
MIKO?AJ... (*)
Anna Li... No to TVP zrobiła popis, tylko dziwię się żonie że pozwoliła na transmisję to jest w końcu uroczystość rodzinna ostatnie chwile ze zmarłym i to chwile intymne pożegnania bliskich,wstyd że telewizornia zrobiła z tego cyrk,brak empatii tylko pokazówka.KONDOLENCJE DLA RODZINY
Ma?gorz... Spoczywaj w spokoju. Zostaniesz w naszej pamięci. Dziękuję, że zostawiłeś tak piękne dobrodziejstwo muzyki, która będzie rozbrzmiewać przez wieki za pomocą pięknego głosu. Do widzenia ?
Lena... On nie umarł... On odpłynął w daleki rejs
.....
Kamil D... Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie [*]
p.g grz... Gdzie reżim sanitarny?
Alicja ... Piękne kazanie ks. Biskupa Antoniego Długosza , wygląda na to ,że dobrze się znali,, dziękuję za kazanie i uznanie dla Pana Krzysztofa.
Katarzy... Często mówiło się, że to polski Elvis Presley, ale na zdjęciu w kościele przypomina mi bardziej Engelberta Humperdincka, obydwu kochała publiczność i obydwaj ze sceniczną charyzmą.
Alicja ... Nawet podczas Mszy z transmisji są te głupie reklamy , można chyba w takiej chwili zaprzestać
Tomek L... Mógł jeszcze żyć to wykończyli go śmiercionką !
dor kra... Jakim prawem mial asyste na pogrzebie kto to byl tucznik zmanierowany
Klaudus... Żegnaj Wielki Mistrzu! ???️?
Ela Par... Cudowna oprawa muzyczna. Jeśli ktoś zna nazwę zespołu, który grał to poproszę. Niezwykle, pięknie i wzruszająco.
Marian ... O JAKI WNIOSEK
Z POGRZEBU
PROSTY ŻYĆ
GODNIE.
POMAGAC
I NIE LICZYĆ TYLKO KASY
TYLKO UMIEĆ SIĘ Z NIOM
DZIELIĆ
DRODZY MŁODZI
NIE TYLKO KASA