Włącz Filmy na pełnym ekranie

Jedź bezpiecznie odc. 838 Jak skręcić z ul. Nowosądeckiej w Wielicką w Krakowie Jedź bezpiecznie HD TVP


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DpN5Hv3lJt8Najlepsze komentarze:

Plebs10... Ten cały Kraków, to jedna wielka przecinka :-)
0007JO... Nowe intro które w końcu nie wygląda jak z animacja z lat 90. W końcu!
Ryszard... Pan Marek o dziwo objawił się zwolennikiem jazdy na pamięć. No tak! Ma każdy kierowca tam jeżdżący zapamiętać, co znajduje się po skręcie z Nowosądeckiej i wiedzieć, że Kamińskiego jest bardziej w lewo, a mniej w lewo jest Wielicka. Jadę tam po raz pierwszy i skręcam w stronę Kabla. Skąd miałem wiedzieć z którego pasa mam opuścić skrzyżowanie. O tym powinien informować znak pionowy w Nowosądeckiej i prowadzić linie skrętu na asfalcie. Bardzo złe to skrzyżowanie.
adamkos... To przyjezdni moga popelniac taki blad. To zrozumiale apropo pocztku filmu
Dariusz... ?
Przy okazji zachęcam do wsparcia w postaci 1% dla Pawełka.
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
26081 Rutkowski Paweł
Szczegóły w moim profilu.
m?ody k... Dlaczego nie można pojechać z lewego na przełączce prosto?! Jeśli nie mają strzałek, to z dwóch można prosto! Chyba, że byłaby linia prowadząca ...
Krzyszt... 5:06 przywołuję Pana do zachowania odpowiedniej kultury osobistej. Nie życzę sobie słyszeć ocen pojazdów którymi poruszają się kierowcy. Co miał znaczyć zwrot "stareńki"? Proszę oceniać zachowania kierowców w kategoriach zgodne/ niezgodne z przepisami a nie robić wycieczki w kierunku ocen samochodów którymi się Ci kierowcy poruszają - jakie to ma związek ? ZEROWY. Dla równowagi ocenię iż Toyota Avensis 1 gen to nadal bardzo dobry samochód.
B?a?ej ... "Ciągła linia, żeby się tego w ogóle zrobić nie dało". No to Pan Marek ma chyba za duże zaufanie do polskich kierowców. Żeby polski kierowca nie przejechał to ktoś by musiał postawić zapory przeciwczołgowe, drut kolczasty i podpiąć wszystko pod prąd. Pozdrawiam i dziękuję za kolejne odcinki.
psposki... 1:11 / 2:12 - ciekawi mnie historia tego wózka sklepowego po lewej
80michu... Beata, ściągnij maskę!! Bądź wolnym czlowiekiem!!
Dziadek... Naprawdę osoby posiadające uprawnienia do kierowania nie wiedzą takich rzeczy? Panie Marku, serio? Trzeba robić materiał o tak prostych i oczywistych sprawach? Jeżeli tak, to świadczy to tylko i wyłącznie o tym iż program szkoleniowy dla kandydatów na kierujących jest zły, albo system egzaminowania działa nieprawidłowo.
Mariusz... Ta nowa czołówka jest BEZNADZIEJNA! ??
Torment... Trzeba być idiotą żeby skręcać w lewo i potem zaraz w prawo z lewego pasa,wiedząc że przecież będę skręcał ,zajeżdżał na prawo.
M4gic3 ... Aż przypomniała się Warszawa z odcinka 824, w stolicy nic się nie zmieniło.
Po zwróceniu kulturalnie uwagi padają słowa obrażające rodzinę 2 pokolenia wstecz.
Pozdrawiam :)
Pro Gar... LUBIĘ TEN PROGRAM :)
DzidaLa... Co sie stalo z prawdziwym INTRO?
Autem w... Jeszcze większy problem z tym drugim skrzyzowaniem, gdy ktoś jedzie od góry, z Piasków i chce skręcić w lewo z zamiarem zawrócenia bądź jazdy prosto (tylko ze tam jest tylko szkola jazdy). Dlatego większość zawraca, czyli ponownie skręca w lewo z tej przewiązki i musi sie tam zatrzymac, bo jest czerwone swiatlo. Na jednym pasie zmieszcza sie dwa pojazdy, az sie prosi, zeby wjechac na ten prawy. Chcąc pojechac zgodnie z przepisami, trzecie auto skręcajace w lewo jadące Nowosądecką od gory blokuje ruch na lewym pasie tej ulicy, powodując zamieszanie i zagrożenie. Oczywiscie wszyscy wiezdzają na ten prawy i potem z niego skrecają w lewo, robiąc to jednak nieprawidłowo choć zgodnie z rozsądkiem i logiką. A wystarczy wiaderko farby, zeby nie miec tych dylematów... Panie Marku, niech Pan to przypilnuje i przyspieszy swoimi sposobami. Pozdrawiam!
Janisz... Znowu ma Pan rację, baranom trzeba rysować lub malować, inaczej te katopisoludki nic nie zrozumieją.
Janisz... To co i o czym Pan mówi jest logiczne, proste i oczywiste. Ale to, do kogo Pan mówi, to już zupełnie inna bajka.
Grzegor... A czemu lewy pas służy do jazdy tylko w lewo? Wiadomo, że w lewo przy nieoznaczonych pasach, skręcamy zawsze z lewego pasa, ale co broni nas przed pojechaniem prosto z tegoż pasa?