Włącz Filmy na pełnym ekranie

Dlaczego On Się DYSTANSUJE? Paweł Rawski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CCOHs91NB5ENajlepsze komentarze:

Matheu ... Co do wypowiedzi Pawła od minuty 7 to nie zgadzam się z tym, że jeśli potrzebujemy w naszym życiu to oznacza, że mamy nudne życie. Większość osób ma w swoim życiu rzeczy, które lubi robić samemu lub ze znajomymi typu granie w piłkę czy męski wypad ale chciałby też mieć bliską osobę do której mógłby się przytulić wieczorem, porozmawiać ,pooglądać tv, podjechać na wakacje itd. Można mieć nie wiem jak fascynujące życie i mnóstwo przyjaciół/znajomych ale mimo to i tak wraca się do pustego domu gdzie nikt nie czeka. Jeśli człowiek zapragnie związku i bliskości drugiej osoby wtedy tak naprawdę w samotności często przystaje go kręcić te fascynujące życie które prowadził bo po kilku wypadach z kumplami na wakacje pewnego razu poczuje, że che pojechać gdzieś z ukochaną osobą, a takiej w danym momencie nie będzie. Fascynujące życie mamy tak naprawdę wtedy kiedy jesteśmy szczęśliwi, a szczęśliwi jesteśmy wtedy kiedy mam to czego pragniemy. Jeśli ktoś pragnie miłości to nie znaczy, że ma nudne życie i tak samo to że ktoś podróżuje to nie oznacza, że ma fascynujące życie ponieważ może czuć się w tym samotny nie mając drugiej osoby albo ma stresująca pracę, która odbiera mu radość z podróżowania. Człowiek już taki jest, że naturalnie potrzebuje bliskości i nie znaczy to, że każdy który tej drugiej osoby potrzebuje to ma jakieś braki w życiu czy coś.
JoAnna ... nigdy nie mogę doczekać się Waszych kolejnych odcinków
Matheu ... To co mówi ta pani w pierwszych dwóch minutach filmu nie do końca pasuje mi do tytułu tego nagrania. Pytanie jest o zachowanie przez które odsuwają się mężczyźni, a pani twierdzi, że przez zbyt nachalny kontakt ze strony kobiety, a moim zdaniem raczej odwrotnie. Faceci lubią być w centrum uwagi kobiety, która im się podoba, a jeśli już coś sprawia, że facet sie odsuwa to zdecydowanie bardziej brak większego zainteresowania ze strony kobiety niż nadmierne okazywanie jego chociaż nie popadać w skrajność. Najgorsze co facet może zrobić kiedy kobieta jest na niego nakręcona to poddać się emocjom i wkręcić w relację na maksa ponieważ kobieta przez krótki okres potrafi być mega zainteresowana po czym jej emocje opadną i przestaję nagle pisać, dzwonić itd, a wtedy facet nie za bardzo wiec o co biega i zaczyna się huśtawka myśli i analizowanie typu ,,co zrobiłem źle albo co jest ze mną nie tak ". Dlatego wygrani są ci mężczyźni, którzy nie dają się zbyt szybko ponieść emocjom i trzymają kobiety na dystans w pewnym sensie i nie oznacza to że się odsuwaja
Vive Ni... "Dla zakompleksionych"- taki powinien być tytuł teg nagrania
?ukasz ... Czuję, że w punkt. Obejrzenie to formalność.
Goonere... Ale też bez przesady z tym poszukiwaniem pasji. Nie każdy musi takową mieć. Są ludzie, którzy dobrze się czują ze sobą, nie mając żadnej pasji. Myślę, że w dzisiejszych czasach jest przesyt gadaniny o konieczności posiadania jakiejkolwiek pasji. Ludzie wpadają w kompleksy i doły, bo nie mają pasji, a "przecież KAŻDY musi jakąś mieć". Bez przesady :) To, że człowiek nie ma żadnej konkretnej pasji nie oznacza, że jest nudnym, nieciekawym człowiekiem. Kluczem do sukcesu jest lubienie siebie, tak po prostu oraz szacunek do siebie. Jeśli lubię i szanuję siebie, mam poukładaną w głowie swoją samoocenę na odpowiednim poziomie, to nie będę się narzucać facetowi i nie stanę się bluszczem ;) To wychodzi naturalnie. Warto też zrozumieć, że partner, jako jedna osoba, nie spełni wszystkich naszych oczekiwań co do ludzi ogólnie. Bo są tematy, na które pogadamy z przyjaciółką, z partnerem już niekoniecznie. Więc warto mieć krąg swoich znajomych i czerpać satysfakcję też z innych relacji, nie tylko z relacji z partnerem.
Przede wszystkim - układamy sobie wszystko w głowie, potem pracujemy nad komunikacją w związku.
Ma?gorz... Jak zwykle bardzo celne!
Uwielbiam Was! ?
Dominik... Dziękuję za film. Dzisiaj właśnie się tym zastanawialam
Anna Tr... Ej ale przecież jest dialog. Powiedz co czujesz, co przeszkadza a nie odsuwanie
Judyta ... Zgadzam się. Ja czasem doświadczam nachalności wirtualnie od mężczyzn. Na szczęście nie jest to częste. Jednak wiem, jak potrafi być to męczące i staram nie fundować takich akcji płci przeciwnej.
Heks a... Zajebiscie się czuję...i choć cholernie ciężko bom jest w procesie rozwodowym ...jestem happy sama ze sobą.
Kasia W... Racja przetloczylam go chciałam tak z nim pogadać A on nie przestal nawet czytać moje wiadomości więc napisałam że już nie będę go męczyć i koniec znajomości jak narazie ?
Gocha K... Nie potrafię się nudzić ,może dlatego mam dużą potrzebę autonomii. Jak to zakomunikować partnerowi ,aby się tego nie zrozumiał opacznie ?
I tak t... o kobietach tez bedzie?
Micha? ... O sprawdze czy przez takie zachowanie sie dystansuje. Chodz moze tez sie czegos nauczę. Pozdrawiam
Marcin ... I pyk...oglądamy