Nowak porównuje się do Komorowskiego Krzysztof Świątek | Polska na dzień dobry 3/5 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lnuhEvDcAIgNajlepsze komentarze:

Barbara... Kuriozalne jest to, że ten sam sąd wsadził Nowaka do aresztu, tylko inna "temida" wydała decyzję o zwolnieniu, z aresztu. A jeśli chodzi o kaucję, to być może są jeszcze inne skrytki, nieodkryte przez śledczych.
Slawek ... RUDY NIEMIEC DOWODZI ZA PLECOW DZIEWCZYNY Z KGB GRUPA ERZAC KOMANDO CZYLI PO KTÓRE SIEDZI WYGODNIE W SEJMIE I OPLUWA POLSKĘ I POLAKÓW TO PRZEZ NIĄ DOCHODZI DO LICZNYCH ZADYM W WARSZAWIE I SWIECIE PYTAM SIĘ DLACZEGO TA NIEMIECKA GRUPA NIE ZOSTAŁA ZDELEGALIZOWANA CO TE SKURWYSYNY MUSZĄ ZROBIĆ ABY TO SIĘ STAŁO DLACZEGO RZADZACY ICH SIĘ BOJA DLACZEGO ! ! ! !
Sylwest... Komuruski, jak odchodził kradł obrazy, ten zegarek złodziej, łapowkarz, wafle obaj, wspólnicy od koryta...
Mariola... tvp-SZCZUJNIA A do kogo miał się porównać??? Do kaczyńskiego skoro w czasie STANU WOJENNEGO z łóżka nie wychodził.
Bo?ena ... kormoran plus zegarek to jedno ruska buda
Bo?ena ... te niesprawiedliwe sądy rządzą krajem czas pogonić to towarzystwo a nie ryży i inne typki będą wykorzystywać to
Cinka D... Kasta sędziowska z justitia to podwładni Tuska. Sędzia zwalniająca Nowaka należy do justiti - wszystko jasne. Teraz należy mówić "Uwaga SWĄD idzie" - bo to zwykły swąd,, a nawet smród.
Cinka D... Nowak zwykły przestępca, łapówkarz, krętacz, kłamca . Jak to możliwe, że sąd skazał niepełnosprawnego chłopca za kradzież lizaka, a Nowaka wypuścił, żeby zdążył przygotować mataczenie, a może zwiać????