Włącz Filmy na pełnym ekranie

Test POLSKICH NOWOŚCI | AntyKREM i fail za failem maxineczka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4zzrZiDFCqANajlepsze komentarze:

Marta P... Pozdrawiam, fajny test
Mel123... Asia ale pięknie wyglądasz! Totalnie pierwsze skojarzenie z Esmeraldą;)
Zuza St... Spróbuj wyjść na direct sun light albo włącz sobie latarkę w telefonie. Wtedy dopiero holo jest dobrze widoczne.
Katarzy... Wyglądasz pięknie bez makijażu ?
sgt kjc... Mam Holo Nude i szczerze mówiąc 50/50 mi się podoba. Efekt holo, tak jak mówiłaś, najbardziej widoczny na dłoni. Na oku najwyżej bywa widoczny przy dobrym świetle. Ale to mimo wszystko nie to samo co na ręce ?
Jednak to co mnie najbardziej dobija, to fakt, że on migruje dosłownie dookoła oka i po całej twarzy. Złości mnie to, bo cały makijaż robi się brudny i nieestetyczny, zniechęca mnie to używania :(
Katarzy... ?
Lidia K... Paaaznooookcieeee!
Diana 9... Jak Ty to robisz, że możesz tak przesuwać pedzlem po całej twarzy, mi przy każdym delikatnym dotkieciu pedzlem cały podkład się przesuwa. Czy to gdy mam cerę przypudrowana czy nie.
Vi Feat... Mam jedną z tych pereł holo i faktycznie w jednolitym świetle wyglądają meh i bleh, ich efekt najlepiej widać w ostrym kierunkowym oświetleniu np. jak wyjdzie się na mocne słońce. Całkowicie rozumiem twoją frustrację :c
Monika ... Ola seniorita ???? pieknie wygladasz!
Maja K-... Już wiem, że ust nigdy nie poprawię. Nawet z dopłatą ;) :)
Natalia... Ja mam z glamshopu bajer holo i widać ten efekt
Marta J... Maxi A jakbyś miała porównać ten krem CC do dr jart cicapair? Bo z tego co pamiętam kiedyś używałaś tego drugiego,a on aktualnie jest moim ulubieńcem ;)
Ninuss... A ja ciągle patrzę na tę piękną opaskę ❤
IZABELL... ...bo na dłoni ''holo'' rozcierasz, a na powiece wklepujesz...
Adriana... To prawda super jakość. I jak zawsze super filmik. ?
Kamila ... Mam cień holo - i faktycznie efekt jest mniejszy niż na swatchu ale nie znika całkowicie. Przy dobrym świetle widać super że to holo i kocham. Ale używam tylko na specjalne okazje :D
Nie mam... Ja bym chciała zobaczyć filmik wibo vs lovely lub eveline ? Na jednej stronie jedna marka, a na drugiej druga.
Pięknie wyglądasz, jak Śnieżka ?❤️
Klaudia... Maxi polecisz jakiś sprawdzony samoopalacz ? Testuję różne ale nie trafiłam jeszcze na taki w pełni zadowalający :(
Natalia... W mojej opinii ten krem cc w porównaniu do twojego ulubionego podkładu wet'n'wild to jest przepaść na twojej skórze. Chyba teraz już kupie go żeby wypróbować :D W sensie dla mnie ten krem cc wygląda ciężko.