Włącz Filmy na pełnym ekranie

Karski o filmie Macierewicza i wybuchach: to nie jest oficjalne stanowisko rządu Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=k1qrqsswHM8Najlepsze komentarze:

Mirella... Tyrania, żeby się trzymała to musi utrzymywać strach i nienawiść na odpowiednim poziomie dlatego również swoich bierze na gilotynę. Tak robił przecież Stalin, każdej nocy układał listy ludzi do egzekucji do których stracił zaufanie.
Mirella... To jest niezwykle silna broń w rękach Putina przeciw Polsce. Moskwie jest to na rękę co robi macierewicz bo pozwoli Putinowi wszem i wobec rozgłaszać, że Polacy jak widać co wyrabiają to pieniacze i głupki niespełna rozumu i ośmieszać Polskę na arenie międzynarodowej aby nie traktować jej poważnie i dowodzić ,że to rusofobia.
Polen s... ...za co te cymboly dostaja chlac?
P O L S K A T O G N O J !
Jacek B... Nazywanie tego belkotliwego pana profesorem jest naduzyciem. Wspolczuje jego studentom. Prawdziwym Profesorom tez.
Michal ... Cud że słuchając tego Stankiewicz nie podpalił się
mariusz... Pan redaktor jak zwykle zaorał. Brawo. Pozdrawiam.
edward ... p.M?️więcej szkody niż pożytku ???
Maria S... To jest profesor prawa???
stanisl... W Smoleńsku 10/4/2010 doszło do samobójstwa skutkiem absurdalnego pilotażu[*2].

Członkowie komisji Macierewicza pod sąd za świadome bzdury i mataczenie.

NIAR i Binienda to małpy na złotym kalkulatorze(LS-Dyna). Wiedzą że trzeba coś wpisywać i wyniki pokazywać ale nie wiedzą co trzeba wpisywać i nie poczuwają się do odpowiedzialności za zgodność obliczeń z eksperymentem.

Wykładowcy z WAT którzy brali udział w tej hupcy Macierewicza i Biniendy ośmieszyli naukę Polską. Powinni za to stanąć przed sądem jak za zdradę.

https://smolensk2011.wordpress.com/
Ewa Pal... Kompromitacja podkomisji po całości. Żenada. Złodziejstwo. Wykorzystanie naiwności ludzi. Wstyd. Kompletny brak etyki.
Ewa Pal... Ciśnie Pan Redaktor...?
Ewa Pal... Profesor prawa...? Szok...
judasz ... Pisowcy boja się powiedzieć swoje zdanie żeby Kaczyński ich nie skarcił.
judasz ... Macierewicz to kpina żenada hańba wstyd dla Polski.
Wiktor ... Panie Karski kto Panu dał tytuł profesora przecież pan opowiada takie twierdzenia że deklasuje Pan tytuł profesora .xPana wypowiedzi nadają się do kabaretu .
Maciej ... Wybuchy, to ... nieoficjalne stanowisko rządu.
Wiktor ... Oooo
aaa vis... W organizacji autorytarnej nikt nie może zrobić niczego z własnej inicjatywy.
Cwelown... Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . Pisiory przy nim to pikuś!!
Justa A... Pan redaktor daje czadu. Tymczasem poseł wykręca się z każdej strony aby przypadkiem nie przyznać mu racji, bo to niezgodne byłoby z linią partii