Włącz Filmy na pełnym ekranie

Odpowiadam na pytania, których CHŁOPAKI boją się zadawać DZIEWCZYNOM 2 Dominika Pajek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4t7yC_e4u8MNajlepsze komentarze:

Piotrek... Ciekawe pytania. Jeszcze lepsze odpowiedzi. Uważam jednak, że każda kobieta, dziewczyna mogłaby nieco inaczej na nie odpowiedzieć. Czyli ile kobiet, tyle odpowiedzi. Ale generalnie chyba większość byłaby zbliżona. Pozdrawiam!
zts16te... Ciekawa seria ? pozdrawiam
Motoryz... Na swój wygląd trzeba zapracować jak było w "Czterdziestolatku". Ja czekam aż jakaś poderwie bo to bez sensu bo moje wysiłki idą na marne.
Karakh ... To przypomniała mi się historia. Facet rozbił się samolotem razem ze swoją bardzo atrakcyjną kobietą. Zorganizowali sobie domek i wszystko co było im tylko potrzebne. Kobieta się pyta czy jest z nią tutaj szczęśliwy? Facet z zgrymaszoną miną odpowiada "no tak ale mam jedną prośbę, załóż proszę tę czapkę pilota i przyklej sobie wąsy." Kobieta trochę grymasząc spełniła jego prośbę. Założyła czapkę pilota i przykleiła sobie wąsy. Na to facet się ożywił i woła "stary rozbiłem się na bezludnej wyspie, normalnie tragedia. Jednak słuchaj jakbyś zobaczył moją kobietę. Taka piękna że ho ho. Szczęściaż ze mnie."
Karol P... Niestety,ale obojętnie ile bym takich odcinków nie obejrzal,moja wiedza nt zachowania kobiet się chyba nie zmieni.Pozostanie ona raxzej niewielka...Zreszta moje lata świetności w rym temacie chyba przeminęły z wiatrem...?Pozdrawiam.
Piotr P... dlaczego większość dziewczyn nie odpisuje na jaką kolwiek wiadomość napisaną na dowolnej stronie FB,fotka,badoo,edarlink ?
Gregory... Witam serdecznie wszystkich :)
Damian ... Ta część jest jeszcze lepsza od pierwszej! ?Jestem w pełni usatysfakcjonowany z odpowiedzi na moje pytania ? Odpowiedziałaś także na pytania, o których nie myślałem, a które poszerzyły moją wiedzę o Was- Dziewczynach? To niesamowite, jak z tygodnia na tydzień się rozwijasz, także pod względem merytorycznym. Cieszę się, że mogę ten rozwój obserwować, bo dzięki Tobie ja sam się rozwijam? Dziękuję ? Rozmowa z Tobą na żywo w cztery oczy na pewno jest pasjonująca i zazdroszczę takich rozmów Twoim bliskim?
Kristal... Super seria. Czekam na kolejne odcinki. Świetne odpowiedzi. Odpowiedź na moje pytanie bardzo mi się podoba, dzięki, Dominika! A co do dużych bagaży, to może w następnym odcinku odpowiesz na czym polega fenomen kobiecej torebki, która nie jest zbyt duża, a znajduje się w niej wszystko ?
Jakub S... I tym razem pytania zaczęły mi przychodzić do głowy w teatralnie oglądania.
olekk... kiedyś przeczytałem, że samochód to druga miłość mężczyzny. pierwsza to oczywiście poprzedni samochód.