Rosyjski wywiad odpowiedzialny za zamach w Czechach Tomasz Sakiewicz | Polska na dzień dobry 1/4 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RZuB97WHYiINajlepsze komentarze:

Jacek G... Láska czyli miłość . Rosyjsko - Czeska się kończy . Czesi od lat kokietowała z Federacja Rosji . Pan Prezydent Czech Zeman był częstym gościem w Ruskiej Ambasadzie w Pradze . Rosjanie w Czechach czuli się jak w domu . A dzisiaj kubeł zimnej wody wylany na Czeską dwulewicowa politykę . Jednym słowem witamy nawrócone Czechy w Uni Europejskiej i NATO .
wojo wn... SAKIEWICZ CAŁKOWICIE ZAKŁAMANY - DO PUKI KACZODYKTATOR BĘDZIE u WADZY i "SUPER AGENT ŚLEDCZY ANTEK ", NIC SIĘ WICEJ NIE WYJAŚNI . PSYCHICZNY CZŁOWIEK STOJCY NA CZELE KOMISJI , INKASUJCY PRZEZ LATA MILIONY ZOTYCH STWIERDZIŁ ŻE NA WRAKU SĄ ŚLADY MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH . A CO MOŻE BYĆ ? NA WOJSKOWYM STARYM LOTNISKU , GDZIE LĄDOWAŁY OD WOJNY WOJSKOWE UZBROJONE SAMOLOTY ?. ALE TA TEORIA ODPOWIADA POLITYCE KACZODYKTATORA . GDYBY BYŁA TAM FABRYKA WEDLA , TO NAPEWNO ANTEK POLICMAJSTER ODKRYŁ BY ŻE CZEKOLADA DOPROWADZIŁA DO KATATSTROFY . * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * KACZYSTAN , nie mógł dopuścić żeby POKAZÓWKA WYBORCZA SPALIA NA PANEWCE . Historia - lot do Gruzji , skutki mogły by być podobne , tylko że doświadczony i nie uległy KAPITAN , nie wylądował jak życzył sobie Lech Kaczyński , nic się nie stało . Ale stracił stanowisko ŻYJE ! ! ! . {Mjr. Grzegorz Pietruczuk, pilot wojskowy, który odmówił prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu wykonania lotu do Tbilisi w 2008 roku, opowiada o tamtych wydarzeniach. - Od początku do końca wiedziałem, że mam rację - mówi. Jak podkreśla, najbardziej zabolało go oskarżenie o tchórzostwo } . - PONIŻEJ MARTWY " BOHATER " . Arkadiusz Protasiuk (ur. 13 listopada 1974 w Siedlcach, zm. 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku) polski lotnik, pilot klasy mistrzowskiej, kapitan pilot Wojska Polskiego pośmiertnie awansowany do stopnia majora, politolog, dowódca załogi samolotu Tu-154M nr boczny 101, który uległ katastrofie w Smoleńsku. GDYBY ZACHOWAŁ SIĘ JAK NAKAZUJĄ PROCEDURY , NIE ZABIŁ BY POWIERZONYCH MU PASAŻERÓW i CZŁONKÓW ZAŁOGI .ZAMIAST AWANSU , POWINIEN ZOSTAĆ ZDEGRADOWANY DO SZEREGOWCA .
Zenon K... Sakiewicz nie jest spasionym banderowskim parobkiem. Dość wylewania pomyj na jego patriotyczną głowę.
Lubansk... co powinna zrobic Polska w stosunku do takich dyplomatow-szpiegow? ZAGINAC ICH i wyrazic ubolewanie. O Polskich dyplomatow w Moskwie sie nie martwmy - to sa rowniez ich ludzie.
?ukasz ... Sakiewkicz już wbija się w mundur i jedzie do Donbasu bronić swojej prawdziwej ojczyzny. A nowi sojusznicy PiSu to OUN-UPA i SS Galizien.
leon no... Są na ten zamach jakieś dowody czy wymyślił to amerykański wywiad tak jak broń masowego rażenia w Iraku.
Lester ... ...no, ale pytanie brzmialo jak Rosja traktuje Polske? Panie Sakiewicz jestes Pan ponoc niezaleznym redaktorem, jak Pan z reszta sam twierdzisz, a zachowujesz sie Pan jakbys Pan robil za rzecznika w polskim MSZ . System zatoczyl kolo i wrocil do tego samego tematu sprzed dekad rozdzialu koscila od panstwa za sprawa Gowina- jaki wywiad Gowina prowadzi, bo widac jak na dloni, ze jest prowadzonym przez oficera prowadzacego...nie da sie obalic wladzy papieskiej w Polsce (od 966 sie nie dalo) i leniuchow z zyznej doliny episkopatu watykanskiego mimo, ze przysiegali wiernosc wladzy papieskiej - papiezowi - nie wiadomo dlaczego nazywanym - polskim? A gdyby byl ktos ciekawy jak skoczy kosciol rzymski znany w niebie jako wielka nierzadnca to zapraszam do Ewangelii apostola Jana - Apokalipsa. Reasumujac; nie dosc, ze panstwo z dykty, to i dziennikarze tez.
Ryszard... Dlaczego nikt nie mowi jakie pochodzenie maja ukraincy.
Mariola... sakiewicz wyssał z mlekiem matki wiedzę na temat działania KGB. Starzy byli UBekami .
fraa As... Pytanie gdzie były czeskie (czyli natowskie!) służby, gdy Rosja dokonywała zamachu. Teraz to jest musztarda po obiedzie.
snp213... Ryszard Ssakiewicz, ojciec tego PiSowskiego funkcjonariusza byl dobrowolnym czlonkiem towarzystwa przyjazni Polsko-Radzieckiej.
PiS to komunisci z krzyzem w zebach
mordzia... Sakiewicz to sprzedajna k)(*a