DLACZEGO "NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ"? NOWOŚCI NA WIOSNĘ I PRZEMYŚLENIA || ADA GADA Ada Gada


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qwMoADJSXrU



Najlepsze komentarze:

Ada Gad... Mam wrażenie, że w tym filmie mam cały czas czerwoną szminkę na zębach ?? Mam nadzieję, że nie przeszkodzi Wam to w odbiorze ?
Katarzy... Chętnie obejrzałabym Twoje sukienki, spódnice. Szukam inspiracji na wiosnę a Twój styl bardzo mi się podoba :) Spokojnej nocy ?
Iwa S.... Ada wyglądasz pieknie.
Joanna ... Pięknie wyglądasz. To jest Twój kolor włosów ❤❤ w tym roku również przechodzę rewolucję ubraniową, pozbyłam się wielu ubrań, które robiły efekt pełnej szafy a jak przyszło się ubrać nie miałam co na siebie włożyć - w wielu ubraniach czułam się bardzo źle. Teraz podeszłam do tego zupełnie inaczej. Zarówno gatunkowo, kolorystycznie jak i fasonowo ? nie lubię rurek, jeansow, lecz spodnie typu boyfriend odkrycie - owszem optycznie wyglądam na większą, trudno.. bardzo komfortowo się w nich czuję. Pozdrawiam Cię serdecznie!
Kinga N... Pięknie Pani wygląda, fryzura, makijaż, stylizacje (także te, które pokazywała Pani na Instgaramie) - cudo! Pozdrawiam Panią i Oleńkę <3
Isabell... Super filmik ?? swietnie wygladasz ?
Isabell... Super filmik ?? swietnie wygladasz ?
Mariolk... Pięknie wygladasz?świetna zmiana ale twój wcześniejszy styl też byl super. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie☺?miłego wieczoru