CZY MARIHUANA BĘDZIE LEGALNA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=knBDIRcw4RgNajlepsze komentarze:

Prawy M... Jak nigdy zgadzam się z tęczową lewicą i absolutnie nie zgadzam się z lewicą z krzyżem w zębach która jak zwykle wie lepiej co jest dla nas do dobre.
-Ti spa... Kobiety dopuszczają się nieuzasadnionych i nieistotnych w przekonaniach naruszając własność oceny suwerrenj odpowiedzialności , można by rzec że w tym przydaku kobieta nie wiele różni się od chwastów zatruwających ziemie. Pani dosłanka nie ma pojęcia o produkcj odpowiednich odmian żeńskich i tego jaki to ma wpływ. Napewno wprowadzanie na rynek jest nie uzasadnione z powodu tego że nasza gospodarka jest skorumpowana. Wystarczy spojrzeć na problemy T E S C O z tak zwaną aferą przetwórstwa spożywczego. W którym to przypadku zlecano się firmą przetwarzanie produktów sporzywczych w konsekwencji doprowadzając do zatrucia pokarmowego wielu klientów ! To samo dotyczy umów które mogil by stworzyć w przypadku legalizacji marihuany nikt był nie był w stanie się tego podjąć.
-Ti spa... Pani Siarkowska po prostu obawia się że jakiś jurny chłop rozpisze na jej biodrach kolejno bez przebierania wzniosłe w aprecjonowaną potencje epizody i romoansu.
snp213... Ale tepa ta PiSowska baba. 0 wiedzy a idzie w zaparte jak jej partia karze.
Kto na tych PiSowskich glabow glosowal?