15 kosmetyków których nie kupuje | Magdalena Augustynowicz Magdalena Augustynowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gozuzwCOz90Najlepsze komentarze:

Chris A... Zauważyłem, ze od kilku ostatnich filmów mam problem z polubieniem twoich filmów dopiero za 3 kliknięciem się udaje, a jak wyłącze i włączę ten film to już nie ma tego lajka, a zawsze ci lajkuje i na żadnym innym kanale tak nie mam, może ci się przyda taka informacja (i nie chodzi o widoczność ilości polubiłem u cb tylko o to ze jak się polubi coś to ten kciuk robi się biały, bo wiem ze masz ukryta ilość lajkow)
Patrycj... ajlajner <3
Taborek... "Elajner" a co to jest? Ty się chyba nigdy nie nauczysz tego wymawiać, a podobno znasz angielski. Wypadałoby się przygotować do filmu i poduczyć wymowy. Zwłaszcza jeśli robi się swoim widzom jakieś regulaminy i wymaga od nich poprawnego języka. A dostaje się ataku agresji, keidy ktoś Ci zwróci uwagę.
Anonymo... Ile miałaś lat jak zaczęłaś się malować?
Mi?oszk... Szalejesz z fimami,szalejesz?
Lion Ch... Mogę dostać serduszko? ?
Matix?... Kurczę Madziu naprawdę cię podziwiam film znowu pojawił się pod wieczór ale dayly utrzymana. Ale czy masz jakiś plan kiedy zamierzasz przestać nagrywać dayly żeby odpocząć? Czy po prostu zamierzasz nagrywać codziennie dopóki nie przestaniesz czujesz się na siłach?
Monia... :)
aggyxo... :D