Skończyła się polityka poklepywania po plecach. PO chce do tego wrócić? TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PXGPZHYaaK8Najlepsze komentarze:

jan kow... BUDKA... Ty pan się widzisz? Kabaret za darmo
Zdzisla... No ci komuniści z PO PSL SLD nadal by chcieli kraść sprzedawać wszystko co polskie. Nadal nie mogę się pogodzić z przegraną i ludzi mieć za nic za tanią siłę roboczą za 5zł. Oby już nigdy więcej takich ludzi jak PO PSL SLD bo Polski już by nie było wszystko by sprzedali i rozkradali. A przy tej Pandemi to nawet byśmy pensji nie dostawali ani starsi ludzie emerytur i rent bo by powiedzieli że nie ma pieniędzy i nawet szczepionek by nie kupili .Bo dla nich Polska się nigdy nie liczyła tylko kasa władza i donoszenie na Polskę. Oni wolą Rosję i Niemcy niż naszą ukochaną Polskę. Dlatego jestem bardzo dumna z tego rządu PiS i nie muszę się wstydzić tak jak za rządów PO PSL SLD. Brawo PiS i tylko PiS i zawsze PiS i do końca świata PiS.
?ukasz ... PO to jeszcze poklepywali po plecach, teraz to już tylko będą batem lać, który durny PiS ukręcił na nas ze wspólnego europejskiego długu.
grek zo... jak widze tych capów bude i sikore to łapie mnie sraczka nie POkazujcie tych pajaców !
wmacut... o tym jak wielkim bublem jest konstytucja pokazuje fakt ze samotna matka z dziecmi nie jest rodzina a wiec nie jest szczegolnie chroniona.
Dawid G... Za to mamy teraz politykę Obajtków i rodzinek na rządowych posadkach, co ?
Elwira ... Polacy juz nieuwiezom tym oszustom .Majom zarobione ,Nakradzione, miljony za piepszenie tych dyrdymalow
TheVLAD... To nie jest opozycja polityczna , to są pospolici przestępcy , handlarze , którzy dążą do likwidacji polskiej państwowości!!!!!!!!!!!!!!
Andi Da... Następnych Bolków nam nie trzeba,PO obrało fałszywe wzorce.
Michal ... Poseł Budka to cham i prostak
W?adys?... Zdrajcy Ojczyzny Polski pokazali rządząc! To są germanskosowiecke guwnojady sprzedadzą samych siebie!!! POsrancom i PSLu należy się Trybunał Stanu!! To Targowica! Sprzedawczyki! Zdrajcy! Naszej"Ojczyzny Polski!!! Sukinsyny!!! ?
?D?M... wy sie po siurkach klepiecie
WITCHER... No a czym się ta polit-mafia różni między sobą ? Przecież to ta sama mafia.
Polskojęzyczni Obrońcy Polityczni interesów Syjonistycznych.
marcin ... Faktycznie ta menda Sikorski powinien być pokazywany za wzór szkodzenia Polski.... Wytykać palcami tą łajzę
Wies?aw... Boże hroń Polskę przed żądami PO papranyh
Hajger... Budka zero śikorski zero cała PO to zero sprzedali by Polska za symboliczne 4 srebrniki ???
Krzyszt... Jedno co się udało PO przez 20 lat jej istnienia to tylko jej powstanie PiS jaki jest taki jest Nie jest święty Też ma swoje za uszami Ale już wolę PiS od tej waszej uPOśledzonej i POjebanej organizacji Dobrze że PiS wyp..rdolił was od koryta I nie zdążyliście wszystkiego sprzedać Zaprzańcy Złodzieje Zdrajcy Wrogowie Polski Mówiąc językiem miłości Marty Lempart Wyp...dalać Tusk przybijał żółwiki z Putinem Komorowski rechotał się na lotnisku podczas przylotu trumien z ciałami Kopacz uśmiecha się i pije kawę w prosektorium To są "elity" uPOśledzonych i POjebanych POjebanych ??
Artur P... Propaganda i miód na serduszka wyznawców pisu. Masakra
Marek... ???Cóż za zmiana narracji???Z roshisteryzowanego Lenina na nawiedzonego Księdza ?????????
A i tak jak było dno, tak i pozostało. Teraz Budka dokonuje odwiertu. ??
Kasia O... Polityka Platformy jest sprawą Platformy. Od kilku lat rządzi PiS, i Ono Odpowiada za politykę krajową i zagraniczną!