Zemsta Iranu atak na Izrael?! Ogromne napięcie na Bliskim Wschodzie! Paweł Rakowski wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=s_jYIIRsD7kNajlepsze komentarze:

wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
K K... Chce tylko przypomnieć, ze Iran to Persowie a nie Arabowie. Redaktor myli a Persowie wyjątkowo nie lubią być myleni z Arabami!
Ksi?stw... paczcie się u Was tanie w czerwcu i w Księstwie VATiano w Lipcu ;)
Pawe? S... A co pan Paweł sądzi o całkowitym braku terroru terrorystów, czyżby byli zajęci produkcją szczepionek?
Siara64... ?
mirosla... Czyli "Rokita" w kotle miesza !
Jarosla... Izrael(antychrystów) nikt nie lubi ,rakieta wystrzelona z palestyny a mowa jest o irańskim odwecie!!!!!!!??????
Dawid M... Talmudyczne dzieci diabła !!! Izrael?
Sinner... Ma Pan za małe okulary
José C... I pomyśleć, że przed awanturą z usunięciem Asada wywołaną przez USA na zlecenie Izraela, granica Izraelsko Syryjska była najspokojniejszą na Bliskim Wschodzie!
asterix... Samo się nie skończy panie redaktorze
To my zawalamy czekając na cód. 200 000 dzieci panie redaktorze... 100 000 nadprogramowych zgonów u nas....
Jak będziemy milczeć i czekać aż inni coś zrobią.... To...
No tak tylko my skluceni ciągle jesteśmy...
Nie stać nas na wyrazisty gest do tej całej sytuacji... Oglądamy ten serial od dawien dawna. Godzimy się na to. Zostawiając wszystko Bogu i katom:>>? No trudno..... Nie ma co myśleć o zwycięstwie.... (ponad dziesięć lat w akcjach na ulicach...ciekawe spostrzeżenia
Kris Do... Co ten grubas pierd....li nie moge tego sluchac zegnam
nemo ne... popieram Iran. Iran ocalił 120 tyś Polaków w czasie II wojny. Iranowi należy się wdzięczność i szacunek.
Roman P... Iran przyspal by Izrael rakietami , to tyle w tym temacie .
Irena K... amerykanie moga kazdemu doradzic jak zorganozowac wybory ,specjalisci wysokiej klasy w falszowaniu wyborow
javka67... Zamachowcy na WTC ?! Specjalisto ! Musisz doczytać. Brakuje Ci elementarnej wiedzy.
Michael... Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sobota (Sabat, Szabat, Szabas) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, sonntag ). Potwierdzeniem że Sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,Pan(władca) odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek ;) bar spełnia swoją rolę choć nie jest tak wypasiony jak np. bar Lux z serialu Lucyfer [z łac. – niosący światło; lucem biernik od Lux (Światło(np. słoneczne;)) + ferre (nieść)].Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)(analogia do głupich panien z przypowieści). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę ,,dyskusje'' tam pełniejsze opisy jak również linki do memów o tematyce którą tu poruszam.A ty którą znasz wersje dziesięciu przykazań, wykastrowaną katolicką czy pełną Biblijną? Jak umiesz czytać ze zrozumieniem i jesteś wystarczająco bystry(a), znajdź różnice między obiema wersjami.Poniżej pełny Biblijny Dekalog z księgi Wyjścia(EXODUS) rozdział 20

1. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!

2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

3 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.

4. Pamiętaj o dniu sabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest sabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz w tym dniu wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień sabatu i uznał go za święty.

5. Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

6. Nie będziesz mordował.

7. Nie będziesz cudzołożył.

8. Nie będziesz kradł.

9. Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek.

10. Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego».Poniżej katolicka wersja, powszechnie znana i nauczana wśród katolików.

1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.

2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.

3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją.

5. Nie zabijaj.

6. Nie cudzołóż.

7. Nie kradnij.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.

10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.

Pytanie za 100 punktów. Jak przestrzegać dziesiąte przykazanie według podziału katolickiego które brzmi ,,Ani żadnej rzeczy , która jego jest.''?

..
Wojciec... Jak zwykle prowokacja Mossadu i świat milczy a wojsko polskie z naszywkami ukraińskiego tryzuba prowokacyjne stacjonuja pod rosyjską granicą za pieniądze podatnika to czysta prowokacja i w Polsce cisza
Krzyszt... Iran nigdy nie uznał rozbiorów Polski, pomagał nam w czasie drugiej wojny światowej, zawsze był naszym sojusznikiem i nie próbował nas zdominować i okraść tak jak żydzi. Niech żyje Iran! Bóg z nimi a ch.j z Izrealem.
Konrad... 6:20 "media arabskie, szczególnie irańskie" skąd się biorą tacy eksperci???