OMORI PL 5 | Kosmiczni Piraci i równie kosmiczne pojedynki Staszek iGRAszkowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MVAaMvFh98QNajlepsze komentarze:

FaultyG... U.F.O. - Unidentified Flying Orange. Ta gra jest pełna nazw potworów będących żarcikami słownymi, to po prostu perfekcja.
Bread Slice jest super, można dzięki niemu mieć za darmo stałą dostawę całkiem spoczko (na tym etapie) przedmiotu leczącego.
No i tak, nie można użyć części Follow Upów, w tym Release Energy jeżeli postaci z drużyny padły w walce. W przypadku Release Energy musisz mieć w ogóle wszystkich na nogach.
Wiktor ... Ja po 4 odc wkręciłem się i chcę zobaczyć całość :-]
kajczix... Omori mi się tak spodobało dzięki twoim dwóm pierwszym odcinkom, że przestałam oglądać następne, żeby po maturce kupić sobie to i sama zagrać xD Ale myślę, że po skończeniu gry obejrzę sobie ją jeszcze u ciebie ?
JackoOo... 41:54 "ale faktycznie angry jest słabe vs weak ale za to jest silne vs sad." WTF??? weź to Staszek przeanalizuj, co ty tam powiedziałeś :v
L Hope... 14:10 co do śmieci , i tego ile ich produkujemy to ludzkość ma 5 lat na znalezienie sposobu na pozbywanie się plastiku , i ogólnie na pozbycie się śmieci bo zbiera się ich taka ilość ze w przeciągu 5 lat zaczniemy w nich dosłownie tonąć bo braknie miejsca ... a Polska w tym jest największym kupcom śmieci w Europie i skupuje masę śmieci z innych krajów XD np w stanach jest wysypisko które jest wysokości mniej więcej 40m
Zuzia K... 1:50 Jest i mój fanart cieszę się że ci się spodobał...mam w planach robić coraz częściej dla ciebie fanarty ponieważ sprawiło mi to ogromną radość kiedy mój rysunek ci się spodobał.

Ps. Ludziska pamiętajcie że nawet jeśli Staszek porzuci Omori to się nie gniewajcie bo nie tylko nam ma sprawiać przyjemność oglądanie gameplaya z Omori ale i Staszek musi cieszyć się samą grą
Swordra... Cześć! Fajnie że gra ci się nawet podoba, ale z tą najbardziej denerwującą postacią, poczekaj sobie bo pojawi się bardzo irytująca osoba. Niebieskie arbuzy dają charmy i bronie a te normalne arbuzy dają zabawki i jedzenie. Nie wiem czy zauważyłeś ale "Wormhole" zrobił teleport tego potwora "U.F.O". Ta potyczka pierwsza później znika w grze, w Omori jest dużo takich dodatkowych potyczek. W dodatku, każdy party member może mieć trzy poziomowe emocje i wszystkie trzy emocje mają trzy poziomy, jednak można od razu zmienić stackowaną emocje w jakąś inną. (Przykład: Omori ma enraged, jak Aubrey da mu happy to on stanie się happy od razu.) Pamiętaj żeby jak najbardziej się zrelaksować i się dobrze bawić z tymi bohaterami, zapoznaj się z nimi i patrz jak się bawią. Nic złego nie będzie się dziać. :)
Chuuya ... Jaki zbieg okoliczności że mam na sobie czapkę kapitana ??️⚓
Wit 220... Jeżeli jedna emocja dobra przeciw drugiej, ta druga jest słaba przeciw pierwszej, tak jak np. typy w Pokemonach - woda jest silna przeciw ogniu, to ogień jest słaby przeciw wodzie
Meruch... 3:40 top 10 anime villains, number 1: this guy
W ogóle przy walce z panem chadem księżycem fajny utwór leci, podoba mi się :^D
Wit 220... 19:42 Średniej jakości cover muzyki z White Space. Omori chyba sobie zrobił przerwę od grania na keybordzie
co.... Staszek przez serię z Omori rozdaje nam wszystkim jednocześnie rozpacz i nadzieję
Dewiant... This donut are great! Jelly filled are my favorite! Nothing baets a jelly filled donut!:)
Wit 220... Żeby zaatakować wszystkimi naraz wszyscy muszą być żywi. Akurat to jest dość intuicyjne
xocoed ... Najdłużej oczekiwany odcinek
Niko... :)
KeiAi... 41:54
"Angry jest słaby versus weak" - Staszek 2021
ziemnia... WOOOO
1:00
JESTEM PRZESZCZĘŚLIWY, MÓJ ART JEST W ODCINKU ?✋
Jestem ... 13:25 Było szybciej chyba dlatego że coś nacisnąłeś.
26:09 Rozciąłeś arbuza nożem i w środku był ręcznik. Rzeczy z zielonych arbuzów, które są napisane zieloną (a może to taki żółty? nie wiem) czcionką w okienku dialogów są do użycia w walce, te z błękitnych arbuzów napisane różowo-niebieską czcionką są do założenia postaciom. Kel jest tym od rzucania piłką i wkurzania, od leczenie jest Hero. Przeciwnicy z którymi walczyłeś pojawiają się w "Foes Facts" znajdującym się w zakładce "Important", możesz poczytać ich opisy.
Dawid03... O jeju, te długie przerwy raczej nie będą służyć oglądaniu serii jak tak patrzę, Breathage (pewnie mam tu literówkę) miał pierwsze odcinki nawet w porządku z wyświetleniami, ale jak potem zrobiłeś przerwę, to już nigdy wyświetleń nie odzyskałeś.

Rzucę Ci tylko czymś - wróć do tych kaczek aby skończyć questa! Oddelegowałeś syna, ale już ewentualnej nagrody nie zebrałeś.