Zaciągali kredyty, by pomóc ulubionej fryzjerce. Zostali z gigantycznymi długami UWAGA! TVN Uwaga! TVN


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=psKqgkQ2fbENajlepsze komentarze:

Adriana... Ludzie sa jacys ułomni ?‍♀️
Sabby... Tyle sie slyszy o naciagaczach ! W TV oglądają godzinami wszystko tylko chyba nie to co trzeba:( ...na wnuczka, na policjanta, a teraz na fryzjera ?
Dajen J... Ja maże miliardera w nocy o 6 w strojach policjantów dla dwóch milionów euro Konstancina
Gorny S... Chciałbym trafić na takich idiotów.
Laleczk... dlatego sie nie wierzy ludziom
M&P B.... Łatwo nam się ocenia..ale to starsi ludzie.. naiwni to prawda, ale i bardzo skrzywdzeni przez swoje nieodpowiezialne decyzje... TO PANI FRYZJERKA JEST OSZUSTKA i należy postawić ja przed sądem I SKONFISKOWAC MAJATEK. Jak ona może spać spokój że swiadomscią że dorobila się majątku na ludzkiej krzywdzie?
Przykuc... Ja żeby dla siebie wziąć kredyt na 200 koła to muszę się z rok zastanawiać czy na bank tego potrzebuje, a tu takie kwoty pożyczyć obcej osobie, no ręce opadają ?
Szkoda tych ludzi, na głupich od zawsze się mądrzejsi bez duszy dorabiali ale takie to smutne..
samsel0... Głupie baby
Sorry, ale musiałem to napisać
Elzbiet... Społeczenstwo do szkoły .Uczyc sie od nowa,wszystkich jedno w jakim się jest wielku.
Ma?gorz... OMG?
Ale się wkopali...
Skillze... Przecież to dramat komediowy
Teraz R... „Taki talent ma ta dziewczyna” nie talent tylko wy jesteście naiwni i pierdolnięci nie pozdrawiam
Konrad ... Nie ona ma talent tylko wy jesteście przydupceni
Anna Ja... Fryzjerki to jedne z największych plotkar, jedne klientki obgadują przy drugich..
Norbert... Tak od siebie dodam, dla was wszystkich czytających. Jeśli pożyczycie komuś pieniądze, najlepiej najpierw jak najmniejszą kwotę to zasada jest taka że nie pożycza się więcej jak nie jest oddane to co było pożyczone do tej chwili. I wtedy jest weryfikacja klienta a już broń panie Boże kredytu na siebie, dla kogoś!
S?odka ... I tak oszuści działają wersji autorskim manipulują ludźmi pożądanymi dobrze uściwymi i na głupie gadki ludzie wierzą w drugiego człowieka nie warto ufać ludziom fałszywych i toksycznymi
S?odka ... Też w padłem ofiarą oszusta oszustka aktorka do manipuluję ludźmi też mnie uroniła i na obiecywała głupot na ciągła na mnie w plusie telefony smartfony i dwa numery telefonów z plusa od ma zapłaci karę umowną z plusa
Janina ... Wielka naiwność bo można wziąć jedną ale 13- pożyczek ? i gdzie są SĄDY - jeśli to jest udowodnione - oszustka powinna zostać "puszczona w skarpetach" - a ona ma możliwość przepisać majątek na rodzinę, ogłosić upadłość i śmiać się z naiwnych i nieudolnych sądów, bo sprawy odkładane są na półki, ciągną się latami, a gdy w sądach nazbiera się masa spraw - sędziowie wrzeszczą że mają dużo pracy i naiwni wysocy urzędnicy ulegają cwaniactwu sądowemu... to się nie zmieni bo PRL - beton nie da się rozbić - a rząd nie potrafi uprościć biurokracji, ani egzekwować pracy w sądach, ani wzorować się na zachodnich sądach gdzie sędzia służy społeczeństwu - w Polsce naród służy sądom.
Muzyczn... Atakuje sie osoby niepełnosprawne ze są nie zaradze i że są łatwo wierne A osobach po szkole normalnej które skończyły normalne szkoły są nie zaradne i łatwo wierne wiosek jest taki że niepełnosprawność nie ma znaczenia
Klaudia... Boże święty tak łatwo się w pakować w maliny, i to jeszcze biedne babcię ???niektórzy mają dar przekonywania, mój znajomy w ciągu pół roku stracił mieszkanie przez taka naciągacze.