VLOG | HAUL I MIERZYMY | MISSPKPROJECT MissPKproject


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aNjNcDzN5eYNajlepsze komentarze:

Lolopec... Najlepszą rada kosmetyczną, makijażową, pielęgnacyjną, jaką kiedykolwiek dostałam to nie używanie wszystkiego na raz, tylko dlatego bo nie mogłam się czegoś doczekać. Mowa o kremach do twarzy, później nie wiedziałam, który robi mi krzywdę na buzi, nie mówiąc już o wykończeniu każdego na czas, aby nie wyrzucać (dorosłam do tego aby szanować pieniążki, heh od kiedy sama na nie muszę zapracować), teraz już tak nie robię, mam mini zapasy i czekają, aż skończę jeden krem :P aktualnie otwarty. Pozdrawiam
Katarzy... Najlepsza rada pielęgnacyjna to nie używać płynu micelarnego ,a jeśli używam to potem umyć twarz pianką lub żelem , a następnie użyć tonik. Zmieniło to bardzo stan mojej skóry.
Matylda... Najlepsza rada pielęgnacyjna moczenie paznokci w podgrzanym oleju....wzmacnia paznokcie.
Dorota ... ❤️❤️❤️
Anna Ko... Jesteś przekochana z tymi ptakami że je dokarmiasz ?? moja najlepsza rada to żeby używać czasem piling do skóry głowy żeby lepiej ją oczyścić ?? super vlog, miłego dnia ??
Marzena... Najlepsza rada kosmetyczna jaką otrzymałam to używanie schłodzonych płatków pod oczy, wysypianie działa cuda ? i peeling z fusów po kawie wymieszany z olejkiem pod prysznic ??, polecam.
Marzena... Witam serdecznie ?. Pozdrawiam ?☀️