Dlaczego oni ZNOWU rozdają dema gier za darmo TVGRYpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EDa0L9dwpFMNajlepsze komentarze:

Przemek... ja kiedyś grałem w ets na demie bo mi mama nie chciała kupić ets plus taki że savy się zapisywały ale kiedyś babcia mi kupiła i od tego czasu mama mi normalnie gry kupuje
John Ri... Fajna miniaturka
Civic... Nagrajcie coś o metinie
MR_maci... Dzięki demo kampanii w Factorio kupiłem pełną grę od razu bez zastanowienia.
Grzegor... Fajna muzę dobrałeś do materiału :)
Marek H... Ktoś wie co to za gra w 8:48?
Ka?ka A... Jest też druga strona. Zagrywałam się w demo "Ghost master" gdy ociec zobaczył jak to zażynam kupił w końcu pełną wersję. Gdyby nie to demo nie kupilibyśmy tej gry.
?ukasz ... a pamiętacie demo half-life na ps2? ostatnią misją było zniszczyc helikopter. Gdy kupiłem pełną wersję, napieprzałem w niego ze 2 godziny i sie okazało ze jest niezniszczalny i trzeba było szybko przebiec do kanałów aby przejsc dalej.
Piotr C... Producenci gier maja na swoim podorędziu wszelkiej maści jutuberów i strimerów, którzy otrzymują wcześniejszy dostęp do gier pod warunkiem przemilczenia negatywnych opinii. Póżniej do akcji wkraczają portale z grami które dają na przykład takiemu CyberPunkowi oceny 9-10/10 pomimo że grają w koszmarną wersję bez patcha day one. Nie zpala się lampka, że nie mogą użyć własnych materiałów ... o braku wersji na konsole nie wspominając.... ze strony branży zero wniku, zero wymagań, koń zwalony, więc pieją z zachwytu milcząc o minusach i bugach zaklinając rzeczywistość pisząc, że w sumie to patch to zalatwi ... no i nie załatwił. Tak czy siak obecna sytuacja jest sytuacją typu win-win dla wszystkich.. wszystkich oprócz graczy. Pytam więc po co jakieś dema, skoro na około wszyscy ściemniają i mydlą oczy pod dyktando developerów i wydawców?? Gracze są pozostawieni sami sobie ...
Nairda-... Dziękuję bardzo że dostępne było darmowe demo FH4, chciałem zobaczyć jak się gra i wiedzieć czy mi pójdzie.
Kaczmar... Co to za gra w 8:42? Może ktoś pomóc?
Miko?aj... Zabrakło tylko minecrafta w tym zestawieniu.
Teela... Tęsknię za demami do każdej gry.
Jack Me... I'm straight men. I see GabeN. I click
Sebix 0... Dlaczego Valve nic nie robi z Team fortness 2 ?
hubi3... elo
AdiBiel... Jeszcze po demkach na chwilę była era gier shareware. To było takie demko z opcją bezpośredniego zakupu pełnej gry. Dochodziło się do ściany i dostawało komunikat, że kontynuacją kosztuje określoną ilość dolarków.
Sonic1P... Ja pamiętam jedno demo na telefon
To była gra five nights at freddy's 3
To była cała gra chodź była niby demem
Atterek... Myślę że teraz dema są jeszcze bardziej potrzebne niż kiedyś, tak dla graczy jak i developerów, nie mamy już czasów gdzie wychodzi 50-100gier rocznie, tylko 50-100 na godzinę z różnymi wymaganiami sprzętowymi, tak więc gracze starają się kupować gry rozsądnie a developerzy dzięki demom mogą przyciągnąć do siebie klienta (wystarczy zrobić średnią grę)
Chris S... Hey boomers :)
signed - boomer