Horban: Być może czeka nas obowiązek szczepień! Na basen tylko z paszportem? Przegląd Mediów wR24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A5SEW7uJtFANajlepsze komentarze:

wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
R G... Oooooo a podobno tak DOBRZE IDZIE IM WYSZCZEPIANIE stada.A to wszystko CIEKAWE,bo jak im idzie tak dobrze to po co wyjazd kontenerów w PLENER.I WYSZCZEPIANIE STADA BEZ KONIECZNOŚCI(REJESTRACJI)
Kriksos... Spieszy im się bo zaraz trzeba będą straszyć mutacja z Indii...oczywiście narazie do nas nie dotrze bo ma zakaz gdyż trzeba zużyć te preparaty które są, jak się skończą to odmiana z Indii dostanie pozwolenie na wejście do Polski i oczywiście nowe szczepionki bo obecne nie działają haha i zataczamy koło....
Agnimir... Horban do wora, wór do jeziora!!!
Meduza ... Jaka naiwnosc ludzi ze na sile wyszczepianie wszystkich ktorzy im wpadna w rece nie wzbudza podejrzen.
Przechodzilismy podobne experymenty juz i kto jak nie Polacy powinni wiedziec o tym najlepiej.
BASIA J... Horb to żaden prof to diabeł w ludzkiej skórze. Tak to to widzę niestety.
Pa. Po.... Cholerni naziści !
Re Ja... Człowieku co ty pieprzysz, tys jest doctor , doctor alban ma większą wiedzę jak ty.
Micha? ... Hordzban to sobie może pierdolić.
Alicja ... Jeżeli zabronią nam brać udział w życiu społecznym, to już niech zamykają kina , teatry muzea, baseny. Zdrowo myślący poradzą sobie bez tych dobrodziejstw. Współczuję mieszkańcom Wałbrzycha, chyba , że są zadowoleni ???
Cetus44... Obudźcie się do walki!

Ludzie różnych czasów i narodów walczyli o swoją wolność i dobrobyt w warunkach trudniejszych, albo o mniejsze wartości - a tymczasem my dzisiaj śpimy! Czy obudzimy się dopiero w obozach koncentracyjnych?

Panuje nad nami reżim okupacyjny - i tak należy go traktować. Znów okazuje się, że każde, dosłownie każde pokolenie Polaków musi o Polskę walczyć!
vvmartu... Zaczynaja wymyslac, ze tylko zaszczepieni beda mogli to i tamto. Bardzo dobrze. Tym bardziej nie szczepmy sie tym syfem! Nie bedziemy mogli isc to nie pojdziemy. Ciekawe z czego beda wtedy zyli...
rudi... Tym kowidowym celebrytom na stołkach już całkowicie odwaliło. Trzeba pogonic Hrobana jak najszybciej. Rzecznik praw pacjenta zabrania mówic prawdę na temat wstrzykiwanego preparatu, to kogo on broni, pacjentów czy przemysł farmaceutyczny?
Mi?ka P... Horban powonnes juz siedzieć!!!!!
Maciej ... Horban, stary przebrzydły dziad. To chora osoba, powinien być odizolowany od społeczeństwa. Nie wiele zostało mu życia, więc chce pociągnąć tysiące za sobą. Niech zapozna się z Apelem lekarzy! !!
Slawomi... Jak ci scyzorykiem chrzczony capie nie wstyd. Czy mamona cię już tak zaślepiła.
Ky?iku ... Horban, kiedyś cię osądzą, biada ci biada!!!
Jerzy J... Ciekawe czy p.Horban jest na liście płac koncernów farmaceutycznych. Czy p.Horban między innymi blokował leczenie amaltadyną.
Jerzy J... kto przeżył COVIDA ten ma antyciała , po co takiemu szczepienia.