SKANDAL! Modlitwa ocenzurowana przez YouTube! Co chrześcijaństwo dało Polsce? J. Jałowiczor | KBC22 wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Im2_yM9AhzkNajlepsze komentarze:

wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Darz B... Zarząd firmy Pfizera i dyrektorzy odmówili przyjęcia własnej szczepionki, ku wściekłości akcjonariuszy (współwłaścicieli firmy). Kiedyś Prezes Marlboro powiedział, że nie pali, bo papierosy są dla murzynów.

Dotychczas szczepionki były robione całkowicie inaczej niż C19. Robiono “wywar” z zniszczonych, nieaktywnych wirusów. Dokładniej mówiąc C19 to nie jest szczepionka, to jest aktywna terapia genowa, uodparniająca ludzi na wirusa. To jest genetyczne modyfikowanie ludzkich komórek, tak aby produkowały nowe białka S.

Polecają wszystkim, nigdy nie stosowaną, “bezpieczną” technologię, a głupi lud zawsze takie bujdy kupuje. Titanic, Zeppelin, reaktor w Czarnobylu, itd. zawsze naukowcy zapewniają o całkowitym bezpieczeństwie nowych rozwiązań.
“Bujać to my Panowie szlachta”

Bardzo możliwe, że za 10 lat będziemy mieli horror na jawie, tak naprawdę żaden naukowiec nie ma pojęcia czym to się skończy. A może się skończyć chorobami genetycznymi w stosunku do których medycyna jest bezradna.

Szczepienie seniorów, ma sens. Wirus jest dla seniorów około 120 razy bardziej śmiertelny. Choroby genetyczne mają duże opóźnienie ponad 10 lat, więc skutków ubocznych “szczepionki” raczej nie dożyją. Natomiast szczepienie młodych ludzi, mających przed sobą całe życie to zbrodnia.

Jako kraj od 10 lat się zadłużamy, żyjemy na koszt najmłodszych. Teraz rujnuje się gospodarkę i zaciąga ogromne długi. Zamiast ograniczać rozwijamy biurokrację (w 2020r. przybyło 108000 urzędników). Zatrzymano edukację, a jeszcze będą ryzykować poddanie młodych genetycznemu eksperymentowi, to jakiś obłęd.

Odbieramy najmłodszym przyszłość, aby przedłużyć życie 1% społeczeństwa. To wielki egoizm, a nie solidarność społeczna. Niestety Polską rządzą emeryci, a moherowe berety to ich elitarne oddziały. Natomiast Szumowski, Szydło, Morawiecki,... to tylko medialne marionetki docelowo przeznaczone do wywalenia.

Ta “szczepionka” w UE została dopuszczona do obrotu WARUNKOWO!!! Takie dopuszczenie można zrobić “w stanie nadzwyczajnego zagrożenia” np. wojny chemicznej lub atomowej, wtedy warunkowo dopuszcza się nieznane, nie testowane środki. Gdy tworzono te zapisy nikt nawet nie myślał o wstrzykiwaniu ludziom genów pobranych z obcych organizmów, uzbrojonych tak, aby mogły przebić błonę komórkową i wnikać do ludzkich komórek w celu produkcji obcych białek.

Aktualnie na dzień 2021-04-06 Hanower (Niemcy) z ponad 610 lekarzy tylko 200 się zaszczepiło, reszta nie przyszła. Wniosek 67% lekarzy mimo nacisku i gróźb nie przyjmuje szczepionek.
Janek N... A kto rządzi yt!!! Odpowiec jest prosta. Mniejszość narzuca nam katolikom swoje antychrześcijańskie fobie. Co na to minister kultury, cyfryzacji, spraw wewnętrznych no i Pan Premier, który ich wszystkich zna. Czas zacząć pisać ustawę. Unia nam nie pomorze, oni się cieszą, że katolicy są gnębieni!!!
Iwona N... Szatan szaleje bo wie że to jego ostatnie podrygi
Iwona G... Ciekawe czy żydów blokują?!
Tomasz ... ?????????
Bogusla... Bestia daje znaki
Basia K... Polecam przesłuchać piosenkę " Hokzy - SZOK XXI W. " idealnie opisuje czasy w których żyjemy
Honorat... Pieśń religijna o Golgocie też. Nie można normalnie posłuchać tylko trzeba wypełnić , ze ma się 18 lat i coś tam jeszcze!!!?????