Vlog z Szafy Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZUsEY9KbU7kNajlepsze komentarze:

regnar3... A gdzie Twoja druga połówka? :P
Caahi r... Erytrytol ma 0 kcal ?
TieTon... Dla mnie powrót do twoich vlogów, słuchania twoich przemyśleń to to, czego mi brakowało. Czy do porannej herbaty (w tym przypadku nieco dłuższej), czy podczas pracy, spaceru, grania. Kilka razy zdarzało mi się powrócić właśnie do twoich starych vlogów i dzisiaj jak wyskoczył ten filmik byłem pewien, że to filmik sprzed lat. Jakież było moje zdziwienie i radość jak okazało się to nieprawdą :D Jak najbardziej za jak najdłuższym gadaniem ;)
Hubert ... Remek ja jestem na keto i erytrytol można śmiało używać bo to są węglowodany ale poliole wiec w ogole nie przyswajalne przez organizm dlatego co zjesz to wydalasz. A i nie polecam za dużo na raz bo wtedy moze byc rewolucja :)
Krzyszt... a jadasz śledzie
Jan Car... Remigiusz przeszło 45 min masz potencję :)
No Way... Ależ słowotok. Brakowało mi tego formatu ;)
Po Pros... Bez kitu. Rock to agent jaki mało. Skończył w 29 minucie a film ma 45 xD
Vemu... co to za muzyka w 9:53?
Jedrzej... Brakowało blogów?
Artur G... Wreszcie coś co można słuchać właśnie 24h i ciągle brakuje. Serio też tak mam ale najczęściej jak Rock opowiada. A wracając do współpracy Lipton Rock to może jakaś herbata Poranna herbata LiptoRock ? Oby więcej było takich pogawędek nawet jeżeli częstotliwość ich publikacji będzie raz na miesiąc.
ASTENIA... Prosze mnie nie chodzić po szafach
Kurumis... Dobrze jest, ja bym prosił o więcej
???????... Dziękuję za dzisiaj i już się cieszę na kolejne podcasty ??
Pozdrawiam i zdrowia życzę ?
WagaBun... nie jestem antyszczepionkowcem ale mój wujek po wzięciu 2 seri szczepionki na drógi dzień poszedl do lekarza bo coś było nie tak teraz leży pod respiratorem ,inny wujek mial się szczepic ale jego znajomy 38 lat zaszczepil się przed nim i go sparaliżowało tak samo ich sąsiadke lewa reka paraliż chodzą teraz na rehabilitacje chyba nie dla każdego ta sczepionka
Monsieu... Alllle to było dobre ???????? wincyj wincyj takiego ?
Zaxnon ... Skupienie uwagi na widzu na youtube jest bardzo trudne ale tobie Panie Remigiuszu przychodzi bardzo łatwo i z ogromną przyjemnością się tego slucha!
PatrykM... Borys (*) :(
G2 Sens... Super dziś przechodzę angine i jest co oglądać!!