Wiadomości Kosmetyczne | Przegląd Nowości | S02E05 Władek BeautyBoy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KMec6Yxay8oNajlepsze komentarze:

Zuzia W... Ja nam NAJWIĘKSZA OCHOTE przetestować nowości od EVELINE!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Aleksan... kocham jak mówisz Evelina kosmetyczna <3
Aleksan... Jestem chętna na rozdanie!
Bardzo lubię twoje wiadomości kosmetyczne i twoje krytyczne podejście. Chociaż nie boisz się wyrazić swojego zdania na temat nowości
Natalia... Ja bardzo chętnie przyjmę tego boxa z eveline najlepiej z twoim podpisem ? ale Władku ja bardzo lubię twoje narzekanie widać że przynajmniej jesteś szczery w swoich filmach
Kinga S... Nie będę owijać w bawełnę oglądam Cię bardzo często i kibicuję i cenie za szczerość i konstruktywną krytykę. Z miłą chęcią przygarnęłabym ten zestaw od Eveline więc jeśli nie masz kogo wybrać to wiesz ----> tu jestem Ja ????
Salem B... Chętna na zestaw „Wariata” od Eweliny Kosmetycznej ??♥️ super film jak zwykle ??
katalin... Chętnie przetestowalabym ten zestaw z Eveline. Z nowych filtrów polskich marek to tego samego dnia co Resibo wyszedł jeszcze spf 50 z Eeny Meeny i też 50 z Miya?. A wczoraj pojawiły się też 3 kremy spf 50 z Nacomi Next Level ???. Więc wreszcie w tym roku pojawiło się więcej naturalnych kremów z filtrem, będzie co testować ?.
Uwielbiam twoje nowości kosmetyczne ?
Joanna ... Ja chętnie przygarnę Eveline ?
Ms Kook... Jestem zainrersowana rozdaniem z tej serii variete, czaje się na przetestowanie tych rzeczy ? i też mnie zainteresowała kolekcja z małej syrenki!
Maniusz... Ja właśnie uwielbiam to twoje narzekanie itp. Jak na codzień raczej staram się być pozytywna, to ty przynosisz mi taki balans tymi odcinkami.
+ jestem chętna na zestaw z Eveline variete ?
Klaudia... Dla mnie ta seria bez twojego marudzenia/zachwytu nad danym produktem bylaby okropnie nudna i bez emocji?
K Kulsz... Uważam że Twoje narzekanie jest dużym plusem! Widać, że twoje opinie są szczere i autentyczne. Jesteś jedną z niewielu twórców na yt która wydaje się być wiarygodna.
PS. Mam ochotę na produkty z eveliny
Sylwia ... Marzę żeby coś kiedyś w życiu wygrać ? na 6 w totka już nie liczę Ale może paczka z Eveline??? buziaki Włodek uwielbiam Cię ❤
anna ko... Czemu nagle twój kanał zniknął mi na dwa miesiące, halo YouTube, na szczęście wrócił i to jeszcze z rozdaniem. (Jestem chętna na rzeczy z Eveline)
Katarzy... Narzekanie jest super, bo potem nie mam ochoty wydawać hajsu na te rzeczy.
Chętnie przygarnę paczuche z Eweliny :)
Magdale... Hermes - erme, h i s nieme
Jakaś taka ubogość w nowościach, możne z wyjątkiem Glam-shop. Wszystkie firmy biorą na przeczekanie.
Karolin... Poczekaj bo Pat niedługo wejdzie do sephora online i w dwóch stacjonarnych w pl☺️☺️☺️
Ewa Cza... Właśnie poszalałam i zamówiłam dwie paletki od PMG.. to Władku wszystko Twoja wina ;), a dla ogółu jest 25% zniżki na stronie PMG
Lolcia ... bez twojego narzekania było by nudno..
Agata B... Jako rak czuję się poważnie urażona, benefit -10 XD