Potężne kolejki do mobilnych punktów szczepień przeciw COVID 19 w całej Polsce TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lgylxZbIAyENajlepsze komentarze:

Pawel :... Tak jasne już wszyscy stoją w kolejkach do tych szczepień,oczywiście że tak hahaha
Rafal N... Oni juz Ida
https://youtu.be/YSvS4LY26Yg
Tyle w temacie
Janusz ... A gdzie dystans społeczny? Co robi milicja? Śpi?
Wojtek ... Narracja o tłumach Polaków bijących się w kolejce do wstrzyknięcia sobie preparatów zwanych szczepionkami przeciw COVID, powoli się kończy. Najwyrażniej chętnych zaczyna brakować i rządzący już zapowiedzieli szereg działań, które mają zmusić Polaków do wstrzyknięcia sobie tych substancji. Rząd chce skłonić nieprzekonanych Polaków do szczepień na COVID-19. Odpowiednie mechanizmy w tej sprawie ma opracować Rada Medyczna i rządowy zespół walki z COVID-19. o tym .

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że osoby, które są sceptycznie nastawione do szczepień, muszą zrozumieć, iż to jest jedyna metoda, który w sposób powszechny i skuteczny eliminuje COVID-19. Nie jest to oczywiście oficjalna wiedza naukowa tylko przekonanie premiera prawdopodobnie wzmagane podszeptami dziwnej szemranej rady medycznej doradzającej szefowi rządu.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-szykuje-sposoby-zmuszenia-polakow-do-szczepienia
Marek... No, to teraz warto zapamiętać nicki lewackich troli którzy tu wylegli w instynkcie stadnym.???
Skoro TVN też, oprócz TVP w raportach pokazuje szczepienia i to w tonie takim jak TVP, to oznacza że te lewackie głąby nie są od uPOśledzonych, bądź Koalicji Oszustów. Więc od kogo???
A może są to jednak od nich, ale są tak tępe, że zaplątały się - jak ich guru Budka? ???????
Pozostaje jeszcze jedna opcja-to trole że stajni J. K. Mikke, tej onucy komunistów. No i to by pasowało.IQ bez zmian. ???????????
Zapewne zaraz mnie i Was oświecą, po przeczytaniu tego tekstu. Ale, NIE KARMCIE LEWACKICH TROLI. OLEJCIE ICH I NIE ODPISUJCIE. Zero komentarza =zero kasy=⚰️trola. ????
Grzyb P... Poniższe wpisy świadczą o problemach psychiatrycznych tych ludzi, ociężałość umysłowa to domena tego elektoratu.
RL9 Bay... Lepiej już mieszkać u Kim Jong Una niż u Jar Kacz Una

Przynajmniej każdy wie czego się spodzewać i co najlepsze to już tam jest więcej wolnośći i mniej propagandy niż w naszym ciemnogrodzie. A dyktatura taka sama, "tylko jedne i słuszne media"
resist... Będziemy patrzeć z przykrością na zgony osób zaszczepionych
Każdego szkoda
Banan... Kiedyś za to odpowiecie wszyscy którzy się przyczyniliście do tego śmiecie.

Za kreowanie rzeczywistości taka jaka nie jest
resist... Idą po śmierć
WITCHER... No to mamy test na inteligencję ludzi.
Wyrób medyczny J&J, który nie miał zbytu i był wycofany w innych krajach zostanie częściowo zutylizowany na covidiotach polinakach.
Po efektach NOP u covidiotów będzie pretekst do ogłoszenia 4 fali scovidozy.
Bolek L... O 3 w nocy? Narodzie opamiętaj się! O 3 to każdy normalny przyzwoity człowiek to albo pracuje albo śpi, resztę skierowałbyn z podejrzeniem ciężkiego BSE na intensywną...
Krystia... Ciekawe dlaczego Konstanty Radziwiłł nie kładł rąk na pokład gdy to było najbardziej potrzebne, do realnej pomocy pacjentom w momencie w którym lekarze nie mogli sobie poradzić.
Krystia... Od 3.00 w kolejce ? te roczniki nie wiedzą jak się stało w kolejkach, uważam że nie powinno się im psuć tego doświadczenia i nabierania praktyki.
Waldek... Idiotów mi nie szkoda, daje im 6 miesięcy a wtedy przekonają się jakie spustoszenie w ich organizmach zrobi ta szczepionka.
andrzej... Teror medyczny ma się dobrze.
Radak K... Nie można nazwać Cię lekarzem aktorzy o!!!!! Wywozy do obozów też były perfekcyjnie zorganizoeane
Alexa... Chetnie oddam swoje dwie dawki szczepionek i jeszcze doplace!!