Czym jest ginocentryzm? M. Wójcik o olewaniu problemów mężczyzn wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KE4aO_ruyZcNajlepsze komentarze:

wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Marek G... Ray Manzarek?
Simon S... Faceci powinni iść wcześniej na emeryturę gdyż żyją krócej od kobiet i żyją w stresie, bo są ofiarami przemocy psychicznej ze strony kobiet. to raczej dyskryminacja mężczyzn i waginopromocja kobiet. Gdzie są obrońcy praw mężczyzn i gdzie jest rzecznik praw obywatelskich gdy są łamane prawa mężczyzn.
Leszek ... W mainsreamie - zestawianie przeciwności losu, trudności, ilość tragedii i samobójstw z podawanymi liczbami dotyczącymi kobiet (chociaż w rzeczywistości jest odwrotnie) - jest to CELOWE i nikczemnie przebiegłe wykorzystywanie kobiecej natury, kobiecej psychiki.
Gdyby mówiło się właśnie o mężczyźnach - "jest(eś) naturą słabą, wrażliwą", mężczyzna od razu to nie wierzy, chce myśleć o sobie inaczej - "co?! Ja jestem mocny facet" i będzie starał się takim być, podczas gdy to samo "kobieta jest(eś) naturą słabą, wrażliwą", to (oczywiście, że tak nie jest i kobieta daje sobie radę daleko lepiej, niż mężczyźni, w dodatku z mężczyzn pomocą) kobieta łatwo to przyjmuje, ulega (fałszywym informacjom mainsreamu) tej o "swojej szeczególnej wrażliwości" bajeczce - z prostej przyczyny:
Mężczyzna ma naturę myślącą przestrzennie, analitycznie (czego kobiety nie posiadaja w tym stopniu, co mężczyżni), natomiast kobieta ma nsturę myślącą syntetycznie (czego mėżczyźni nie posiada ją w tym stopniu, co kobiety).
Oczywiście - w jednym, ani w drugim nie ma "gorszości", ani "lepszości", jest to i naturalnie (tego nikt nie "przeskoczy") uzupełnienie siebie w gatunku.
Ale jest to nikczemnie wykorzystywanie przez lewicowy mainstream.
lewica = homo insipiens
Borys K... Prawidłowa nazwa tego zjawiska to pokurwienie jaźni - i cierpią na to schorzenie ludzie kształtowani bez ojców - używający do myślenia jajników swoich matek przez co uwięzieni w fałszywych dogmatach o zawsze niewinnej i zawsze skrzywdzonej kobiecie krzywdzonej przez zawsze złego i zawsze skąpego mężczyznę, który nie chce finansować jej kurewstwa, więc jest zły.
Adam Ka... Gdyby karano za przemoc przychiczna to 80 procent by siedzialo w wiezieniach ale tylko widzi sie przemoc fizyczna a kto do tego doprowadza to sie domyslcie
Organic... Ale o co chodzi? czy panu Wójcikowi zła baba odmówiła...podania zimnego piwa?;)
Leszek ... Facet pracuje ciężko na budowie . Kobieta marzy o jego szefie. Bo to leprze zabezpieczenie dla potomstwa . Takie prawa natury.
Leszek ... Brudni w ubraniach roboczych.
Pax Vob... wprowadzacie wojnę płci czy jak? bo nie rozumiem tego programu ... żalicie się że jesteście facetami czy chcecie roztaczać nad mężczyznami specjalną troskę ?
Xshathr... Następny program z serii "Kopiujemy rzeczywiste (bądź nie) problemy Jankesów i próbujemy przenieść je na płaszczyznę innej kultury i historii". Brawo wRealu24. Jeszcze tylko Korwina z kucami zaproście, a zaraz będziemy mieć festiwal nienawiści do kobiet oraz kolejnym młodym mężczyznom będziemy robić wodę z mózgu. Brawo Wy!
Mówicie, że jesteście antymarksistowscy, a jednocześnie pokazujecie serię programów, w których prezentujecie lustrzane odbicie zachowań tych wszystkich "represjonowanych" grup. Przecież taki incel czy członek MGTOW to nic innego jak odpowiednik feminichy.
Bia?a M... A czy bezpłodna kobieta powinna mieć przywileje zdrowej Kobiety?
Joanna ... Wagino - centryzm , prawidłowa nazwa powinna powstać - super EGO kobiece .
POZDRAWIAM