Co jest grane? Planszówki i Piotrek się chwali GameTrollTV Gry Planszowe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pbDHiIMyds0Najlepsze komentarze:

?ukasz ... porposszeee o recenzje dodatku proroctwo królów do twilight imperium albo chociaż opinie w formie komentarza :)
Piotr T... DUNGEON SAGA: GROBOWIEC KRÓLA KRASNOLUDÓW jest pod podanym linkiem niestety niedostępne :-( A już się napaliłem. Pozdrawiam wszystkie Trolle - uwielbiam Wasz kanał. Czekam na więcej odcinków dotyczących malowania.
Tom Jur... Awanturnicy - super gra. Nie zliczę, ile razy w nią graliśmy. Raz mój kuzyn wygrał nawet nie mając żadnych skarbów ;-)
Tomasz ... Poprzednia wersja z "Powstaniem Warszawskim" też była całkiem niezła :)
brzoza... Jak są takie inicjatywy to ja chce wrócić do szkoły ?? czy Runebound 3 edycja jest jeszcze gdzieś do kupienia?
Gonzo G... czy w szkołach będą karty do Magica rozdawac?
czemu akurat D&D? mozna to było zrobic na jakims darmowym zestawie zasad.
Szymon ... WOW!!!!! Brawo za tą wspaniałą inicjatywę i stworzenie projektu połączenia nauki oraz gier w szkole. Pamiętam jaka szkoła i nauka była nudna i wielu ludzi wie że potrzebna jest reforma i zmiana sposobów nauki i Ty właśnie zostałeś samozwańczym "Batman-em szkolnictwa" ?.
Dla naszego pokolenia jest już za późno ale młode pokolenie może uda się uratować przed ogromną nudą w szkole.
Genowef... Nie ukrywam że bardzo na plus Tkacze burz mnie zaskoczyło i mogę szczerze polecić :)
?ukasz ... Zupełnie niepotrzebnie odrzucił Pan propozycje IPNu. Moim zdaniem, robią ciekawe gry edukacyjne i taka współpraca byłaby z pożytkiem dla młodzieży. Nie szafowałbym tez argumentem o zaangażowaniu politycznym bo to samo można powiedzieć o magistracie warszawskim. Nie można dać się zwariować, chociaż nad planszą odpocznijmy od polityki. Pozdrawiam.
Bogus?a... Propsy za promowanie alternatywnych, na pewno ciekawszych, metod nauczania! Oby się sprawdzało, powodzenia
Ammi... Pod wrogim niebem - jednoosobowa gra? No ok, ale kto będzie mi podkładał dźwięk "piu piu"? Bez "piu piu" to już nie będzie to samo. ?
Adam Ka... Po każdej porcji newsów portfel patrzy na mnie ze smutkiem. Ciekawe jak zareaguje jutro ?
Pozdrawiam serdecznie ?
Jok Dok... Hej, Panie nauczycielu ;) Wszystko miło i ciekawie, tylko nie używajmy słowa "dedykowany" w nieprawidłowym znaczeniu "przeznaczony dla". Gra może być przeznaczona dla kogoś lub do czegoś. Chyba, że Autor umieścił wpis - dedykację (np. na pudełku) - wówczas będzie także dedykowana konkretnemu Zbyszkowi, Jackowi albo Halince. Ja rozumiem, że język angielski jest wszechogarniający, ale to nie powód by mówić niepoprawnie po polsku.
Three M... Piotrze, bardzo fajna gra na steam jeśli lubisz karcianki - Armello :D
Adam Ch... Awanturnicy są super!! Mam !!
Dariusz... Dzięki za odcinek.
Magic w szkole!? Nauczyciele z Twojego technikum pewnie teraz zgrzytają zębami i plują sobie w brody dlaczego nie wyleczyli tego wizytą u psychiatry ;D
Jak byłem mały mój brat komiks Legendy wyspy labiryntu. Była to mitologia grecka w formie obrazkowej. Obrazki były też ładnie wykonane więc można było się uczyć i czytać komiks za jednym zamachem.
Radek P... Dobrze, że udało się pozyskać film z prywatnego archiwum Piotrka ;D
?ukasz ... Wołam Carlosa i pytam czy już może widział serial Invincible? Pierwszy sezon wczoraj bardzo krwawo się zakończył.
Maciek ... Cześć Piotrek! Bardzo lubię oglądać Co jest grane w weekend i dowiadywać się co ciekawego można zagrać. Niestety dzisiejszy odcinek na moim głównym koncie, gdzie jest zasubskrybowany Twój kanał jest oznaczony jako prywatny. Czy tylko ja tak mam czy są tez takie osoby ?
Grzegor... Czy tylko mi ten film zniknął na jakiś czas?