Koronawirus. Poradnik. 385. Czym różni się szczepionka Johnson & Johnson od preparatu AstryZenecki? TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ufx0P6K42vYNajlepsze komentarze:

Mariusz... Jak widać w niektórych uprzywilejowanych zakładach pracy jak na przykład w TVP pracownicy w ogóle nie muszą nosić maseczek, ani zachowywać odstępu społecznego. Co ciekawe, dziennikarze TVP są niezwykle oburzeni na społeczeństwo - jeżeli nie nosi maseczek, oraz nie zachowuje odstępu społecznego. Dziennikarze i prowadzący w TVP śmią pouczać społeczeństwo, zaś sami nie uznają zwyczajów noszenia maseczek i zachowywania odstępu społecznego. Kilka tygodni temu jeden z największych influencerów, idoli i celebrytów, oraz zarazem lekarz internista w jednej osobie, występujący prawie codziennie w TVP, określił brak noszenia maseczek jako "warcholstwo". Żadnego sprzeciwu ze strony dziennikarzy i kierownictwa TVP nie było.
ELi ?wi... Jedna i druga to eksperyment medyczny
PawelGB... No i ciekawostki z netu : „Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan należy do firmy Glaxosmithkline, która (przypadkowo) jest właścicielem firmy Pfizer!” (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, który (przypadkowo) rozpoczął się w Wuhan Biological Lab, które (przypadkowo) zostało ufundowane przez dr Fauci, który (przypadkowo) promuje szczepionkę! „GlaxoSmithKline (przez przypadek) jest zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przez przypadek) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przez przypadek) obsługuje francuską AXA! "Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została wykupiona przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego. „Black Rock (przypadkowo) jest także głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, należącej do Billa Gatesa, który (przypadkowo) jest udziałowcem firmy Pfizer (który - pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkowo) jest obecnie pierwszym sponsorem WHO! Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ! ”
Micha? ... Oni zrobili 385 odcinków poradnika o jednym wirusie, który ma śmiertelność sześć razy mniejszą niż rak?
Troche jak serial zrobiony dla pieniędzy ( •_•)>⌐■-■
Sambor ... Normalnie jaja jak berety.
Czym wy się złamasy zajmujecie?
Felek... Oni mają mózgi zawirusowane ,ci oszuści z pod ciemnej gwiazdy. Z piekła nie wyjdziecie sludzy szatana,za pieniądze są w stanie matke sprzedać, zobacz na ju tub:Masonskie otwarcie olimpiadyw Londynie 2012 r,tam pokazali tą zaplanowaną zaraze.
Greg St... Czym się różnią?. Jedne dają inne skutki uboczne od drugich ?.