Czy to początek końca Platformy? | Salonik Polityczny odc.364 3 3 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IJ9rRlTtZXMNajlepsze komentarze:

Strange... Zapraszanie Warzechy to wyższy poziom masochizmu...
jarek r... Ziemkiewicz od 6 lat pierdoli że Po sie rozpadnie,,taki kurwa z niego ekspert
jarek r... Szybciej Pis zgnije
Zbignie... Platforma jest dziedziczķą tych ludzi ,którzy zaraz po odzyskaniu niepodleģłości sto lat temu przez POLSKE latali na skarge na zachód bo jakiś obywatel krzywo się na nich spojrzał.
Buz 123... PO bez "przystawek" nie istnieje.
Sylwest... PO kaput.....
stare m... Gdyby natura chciala to by przekop przekopala to i tak lepsze niz rzucanie kamieniami w dinozaury
Slawomi... Ten as Trzaskowski nie nadaje się na lidera platformy bo jest leniwy, co pokazała sprawa tworzenia Ruchu Trzaskowskiego i oczywiście kwestia sprawowania przez tego asa urzędu prezydenta Warszawy.
Slawomi... Niech te "osobowości" polityczne PO: Budka, Trzaskowski, NItras, Pomaska, Jachira i inni niech się częściej wypowiadają publicznie, to szybszy będzie koniec PO.
Krzyszt... Za 2 dni władze warszawskie odbierają Polsce lwią część autonomii finansowej z tych resztek, które jeszcze posiada, potwierdzają zgodę na rezygnację z własnych zasobów surowców energetycznych, obciążają te i przyszłe pokolenia wielobilionowym ciężarem po ronionej i uzależniającej nas od obcych "transformacji energetycznej" - to wszystko prawdopodobnie w sposób ewidentnie sprzeczny z konstytucją - a Panowie przez godzinę w kapciach, na kanapie o tym jak to jedna franca ograła drugą i na jak długo. Cóż - Niesmak.
Pawe? W... Ten Agaton za każdym razem ma takie teksty jak obrażona kobieta. Czyli coś tam burknie, ale nie powie do końca w czym jest problem. "Czekałem na pytanie prowadzącego".
Lester ... Tak jak okragly stol nie przyniosl wolnosci i demokracji, tak tez golabek pokoju Kaczynski nie przyniesie raju w Polsce.
Senior ... Tyle gadania w Saloniku a żadnego merytorycznego odniesienia się do zagrożeń, które niesie ze sobą ratyfikacja programu odbudowy.
arek ko... Wybory w Rzeszowie pokażą kogo tutaj jest koniec,martwcie sie o swoich koalicjantów Ziobro i Gowina a nie patrzcie na innych...ciamajdy.Jaro ich przygarnąl bo wiekszosci nie bylo a oni sobie brykają jak chcą haha !
Mariola... tvp-SZCZUJNIA jeszcze zapomnieliście wspomnieć o KRYSZTAŁOWYM banasiu który ściga DREWNIAKA za 135 milionów złotych które wraz z sasinem wydali na kopertowe wybory. Za co grozi TRYBUNAŁ STANU.
Lester ... ...mim zdaniem to poczatek konca PiS (Kaczynskiego) a z PO Polacy sobie poradza. A SLD wroci tam gdzie jest jej miejsce; smietnik historii gdzie juz wprawdzie bylo ale dzieki Kaczynskemu wrocilo na salony. Analogiczna sytuacja jak z Kaczynskim wydarzyla sie z Michnikiem; gdy narod w pierwszych "wolnych" wyborach wykosil Leszkow Millerow, Michnik wowczas nakazal powtorke wyborow mowiac; tak dlugo bedziedziecie glosowac az Leszek Miller wroci.
Dariusz... Agaton to głupek....
janek k... Pytanie brzmi: czy red. Warzecha mówi to co myśli, czy mówi to co musi/powinien (RASP)?
Zapamiętam tezę - PiS i Lewica nie różnią się w poglądach na gospodarkę, sprawy socjalne. A różnice tożsamościowe są tak małe, że są do pogodzenia.
?ukasz ... O czym wy panowie radzicie? Polska od 39r jest podbita, zniewolona, okradziona i na bieżąco okradana a wręcz dojona przez tę samą międzynarodową grupę przestępczą, zwaną potocznie - bolszewicką szarańczą wśród narodów... Czasem stery przejmują kgbiści... (jak ci, włożą paluszki nie tam gdzie trzeba) a wy osobiście i wasze kariery jesteście? - wypadkiem przy pracy okupantów... Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadowie... Ile jeszcze lat zamierzacie siedzieć w kapciach na YouTube?? Panowie wojna dla narodu polskiego jeszcze się nie skończyła... A wy trzymacie największe działa obecnych czasów... Hej
Marlena... Czy dziś ta partia nie przypomina kolesia z klasy, który dostaje bęcki z każdej strony?