Dostaniesz mandat = OC pójdzie w górę! To nie żart jeszcze w tym roku! Moto Doradca


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ckEy6g6k1o4Najlepsze komentarze:

bartshc... Pogoń za pieniędzmi ... to jest problem... Każdy kierowca zawodowy a nawet nie zawodowy ma nad głową szefa który grozi człowiekowi ze go zwolni jak nie będzie w pracy czy z towarem na czas. Polacy jak widzą że się spóźnią 5min do pracy to mają stresa i popylają jak dzikusy . Kolejna kwestia jest taka , że ktoś może usłyszeć hasło typu to wyjedź wcześniej ... czas aktualnie jest na wagę złota i rozumie że ktoś woli wyjechać 15 min później i być na styk bo to kilka godzin tygodniowo dla chociaż rodziny . Osobiście prowadzę działalność typu że nie mam stałych godzin pracy, jak wyjadę wcześniej to czekam na klienta , jak skończę wcześniej to jadę na luziku do domu. Skutek 0 mandatów. W korkach stoję i widzę jak ludzie trąbią i sie denerwują nawet na mnie bo wpuszczam kierowców. Musi sie zmienić podejście ludzi do życia. Pracowałem kiedyś kilka lat za granicą , i jak spóźniłem się do pracy z powodu korków, nikt absolutnie nikt nie był zły na to i nie kazał mi zostawać dłużej w pracy ... To moja opinia i tak to czuję może się mylę ;)
wesolek... Upośledzony Kononowicz ostatnio wjechał w drzewo jadąc publiczną drogą autem ze szrotu - pewnie niedługo znów kupi jakiś złom ze szrotu i będzie jeździł po drogach, ma żółte papiery nie płaci OC, ma gdzieś UE, Polski rząd i jego pomysły. Chodzi tylko o kasę, hotele, siłownie i restauracje hurtowo bankrutują - nie ma wpływów, a tak cyk Vateusz już wymyślił jak dać zastrzyk pieniążków, golenie kierowców, bo z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego.
Ananas... pozdrawiam wszystkich zwyrodnialców/bandytów którzy głosowali na popis
JA Jett... W UK to funkcjonuje juz od dawna, tyle że punkty nie są rozdawane tu i tam... ale i punktów jedynie jest 12 na 3 lata, do wglądu policji przez 4?‍♂️
Marcin ... A może by tak pozrywać asfalt ze wszystkich dróg i konna będziemy jeździć wtedy będzie bezpiecznie
expray... Z tego co mi wiadomo to w Niemczech już tak długo jest..
Adrian ... A co z autami w leasingu?
nmaniek... Jeżeli zabiorą mi prawo jazdy to ubezpieczenie powinno być tańsze. Przecież nie będę jeździł więc ryzyko dla firmy ubezpieczeniowej, że spowoduję kolizję/wypadek jest mniejsze :)
Wies?aw... Nie widzę powodów, by powoływać się na naciski Unii. Przecież na naszych drogach nie giną masowo obywatele Unii, tylko przede wszystkim nasi rodacy. Czy musi na nas ktoś naciskać, żebyśmy wreszcie zadbali o naszych własnych obywateli? To jest nasz obowiązek i nie możemy się na oglądać na kogokolwiek, w tym na Unię. I żeby osiągnąć ten cel musimy wykorzystać wszelkie możliwe, środki, również te bolesne. Wiem, że przy 100 tysiącach ofiarach koronawirusa, te 3 tysiące ofiar rocznie na naszych drogach wydaje się niczym, jednak jako cywilizowane społeczeństwo nie możemy tego permanentnie nie dostrzegać.
Krejzol... zamiast robienia inflacji i wspierania nieróbstwa może odebrać te 500, a teraz 700 plus, zmniejszyć podatki i wprowadzić ulgi na nowe pojazdy, część starych (i tych w średnim wieku) pojazdów w słabym stanie zniknie z dróg na rzecz nowych, które jednak będą w o wiele lepszym stanie więc i bezpieczniejsze, tak samo ich systemy mogą uchronić przed niejednym wypadkiem, a przynajmniej zmniejszyć ich skutki, tak samo może warto zainwestować w infrastrukturę drogową żeby drogi były w o wiele lepszym stanie bo też to ma znaczenie na bezpieczeństwo i nie chodzi mi o sam asfalt, ale również chodniki i odpowiednio oznakowane przejścia dla pieszych. A dla tych którzy posiadają mocniejsze auta lub po prostu chcieliby się pobawić państwowe tory, na których za bardzo niską opłatą można by było się pobawić, czy to polatać bokiem, czy ćwierć mili a może kółka na czas, ludzie mieli by gdzie wyżyć się za kółkiem, a umiejętności, które by zdobyli pomogły by im np podczas wpadnięcia w poślizg, pojawienia się przeszkody itp.
Nie poz... Jak chcą być jak Ameryka to niech zarobki będą jak w Ameryce
Marcin... Kupiłem Fiata 126p. W Mubi nie ma takiego modelu. Więc proszę o interwencję Waldek ???
Tovax D... Niedługo to się nie będzie opłacało wgl samochodów kupować rower i jechana
Piksel ... Od 20 lat również nie podwyższono 2 progu podatkowego przez co zarabiający ciut więcej niż średnią krajową w wchodzą ten próg. Wszystko drożeje, inflacja, a progi stare.
Inna sprawa, że głównie młodzi szaleją a nie zarabiają - mam na sytuacje gdzie młodziak jeździ Audi od rodziców, nie zarabia i od czego ten mandat liczyć?
Może jeszcze inne podejście, mandat od wartości auta?
Leszczy... Wróci rejestrowanie auta na babcie, ciotkę itp. Po problemie.
Bronek... Nie popoeram piractwa, staram się i jeżdżę bezpiecznie. Ale uważam że to kolejna metoda wyciągania pieniędzy od kierowców... Jak są kary, niechaj i będą nagrody! Jeździsz bez mandatów płacisz mniejsze ubezpieczenie!
GhostRi... W usa to normalne po 3 mandacie oc rośnie i to mocno, w anglii tak samo. W skandynawii mandaty uzależnione od dochodu i nawet można do więzienia za przekroczenie prędkości trafić. Tylko u nas w cebulandii jest społeczne przyzwolekie na łamanie przepisów zwłaszcza ograniczeń prędkości. Mamy najwyższy limit prędkości na autostradach, trasach szybkiego ruchu i na drogach poza terenem zabudowanym w europie a i tak znajdują się idioci jadący 240 na 90.
Majkel ... "Bezpieczeństwo na drogach" to inne określenie na wyciąganie pieniędzy z kierowców
Uszek U... Mnie chyba tylko oc dotknie ponieważ mało jeżdżę nawet coraz mniej a jeśli jadę to tymi samymi znanymi drogami...
hubi... To niech zrobią dla każdego od początku równe OC od najniższej kwoty a nie, że ja płace 4 tysiące bo jestem młodym kierowcą a stara babka, która mi wczoraj wyjechała przy wyprzedzaniu nie patrząc w lusterku, że ja zacząłem wcześniej manewr i prawie mnie zabiła i nawet nie ogarnęła co się stało płaci pewnie z 400 XD