Historie potłuczone 33 O Konstancji, co się tysiąc razy zabiła. Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PoKxbbYhhZ0Najlepsze komentarze:

Agniesz... Konstancjo ja też w życiu parę razy "umarłam" ale żyje bo Jezus mnie uleczył. Ostatnio żyło mi się fajnie, spokojnie ... ale niedawno zostałam oszukana i okradziona na 11 tys. Byłam wściekła że zły wygrywał, bo czułam złość na tego oszusta ? ale pomyślałam NIE nie dam się złu. Poszłam do spowiedzi i czuję spokój w sercu, chociaż myśle że pieniędzy nie odzyskam to mimo tego nie czuję złości. A w tym złym doświadczeniu znalazłam dobro WIEDZIAŁAM ŻE TAK BĘDZIE bo przez 9 lat byłam jednej myśli i byłam pewna że nigdy się to nie zmieni a zminiło się w parę minut. Gdyby mnie nie okradli to nie byłoby mnie w tamtym dniu w tamtym miejscu i nie miałabym okazji tego dobra doświadczyć. Konstancjo jeśli pójdziesz drogą którą Bóg Cię będzie prowadził to nie zginiesz, chociaż nie wiem co by się działo. Oddaj JEMU swoje życie i idź do przodu świało i trzymaj GO za rękę, a zło ucieknie i będziesz jeszcze silniejsza bo silna już jesteś. Wierzę w Ciebie że dasz radę w życiu! Pozdrawiam Cię serdecznie ?
Izabela... Tak,będę się Go trzymać, choćby nie wiem co...❤ w zyciu spotyka Nas dużo szczęścia, ale i duzo złych rzeczy....od kilku lat żyję tym,ponieważ to właśnie mój zloty środek, ktory odnalazlam... a kiedy jest źle, to juz się nie boję, bo wiem ,ze ON ❤jest i przejdziemy to razem...Kochany Pan Jezus... pozdrawiam wszystkich,szczególnie Konstancję...?
Iza Wan... Pan Jezus nigdy nas nie opuści. Choćbyśmy umarli tysiąc razy. Dziękuję Ci Panie Jezu Chryste, że mnie wskrzesiłeś i kochasz taką połamaną. Konstancjo, dziękuję za świadectwo wiary, ufajmy Panu Jezusowi.
Anna Wi... Piękna historia i pięknie napisana. Konstancjo pozostań przy Bogu i go nie opuszczaj, bo on zawsze będzie przy Tobie. Także się popłakałam przy tej ciężkiej historii, bo chwilami odnajdywałam także siebie. A słucham prawie zawsze przy prasowaniu, to stało się moim rytuałem. Dziękuję za piękne czytanie historii nasz ojcze Adasiu, ???przytulam wszystkich cieplutko ?
Monia o... Pomodlę się za Ciebie! ;*
Monia o... Kochana, trzymaj się! <3
Anna Ul... Konstancjo jaka Ty silna jestes!!!;) i delikatna. Duzo opatrznosci Bozej ?i idz do spwiedzi Jak powiedzial Ojciec Adam tam dotknie Cie reka zbawienia ??
Izabela... Przykro mi...?ściskam Cię bardzo ❤
Miros?a... O kurcze, to bylo mocne... bardzo duzo przeszlas... cieszę się, że jesteś na prostej. Trzymaj się! ????
Aurorka... Cóż można powiedzieć ,,DZIECI SĄ DLA MĄDRYCH LUDZI" .... trzymaj sie Konstancjo i bądź silna ???
Aleksan... Konstancjo DZIĘKI!
Ja dziś byłam u spowiedzi. Boże, jak mi dobrze! ?
Justyna... Boże będę się Ciebie trzymać choćby nie wiem co???
Joanna... Słucham historii i się rozciągam. Od dawna marzę o tym, żeby w końcu zrobić szpagat. Z dnia na dzień zbliżam się coraz bliżej do podłogi :D Jak tylko mi się uda, dam Wam znać :)

Konstancjo, bardzo się cieszę, że jesteś z nami! ❤️
Magda L... dziękuję za to, że miałaś tyle odwagi aby podzielić się swoją niełatwą historią.
trzymam mocno kciuki aby dalsze życie było bardzo piękne.
Aleksan... Wybiła godz.20 zaczynam słuchać ?
Pomagam Mężowi się pakować, wyjeżdza do pracy na 5 tyg. No i smutno mi trochę, jak zawsze w takiej sytuacji. Słucham ooooojca no i będzie git!
malgorz... Cudna Konstancja twoja historia bardzo mni poruszyła, dziekuje Ci że nam ja zechciałaś opowiedzieć. Będę się za Ciebie modlić
Jerzy B... Stanela mi przed oczyma rodzinka Adamsow.
Jak to mozliwe zeby matka nie zareagowala na psychopatyczne i okrutne zachowanie meza wobec dzieci ?
Mam dwie corki i nie miesci mi sie w glowie ,ze mozna tak traktowac swoje dzieci.
Moze chociaz siostra okazywala Konstancji troche serca ?
Krystyn... ????????
Paulina... Jest to kolejna HP, po której od razu po wysłuchaniu usiadłam, wezwałam Ducha Św., przeczytałam fragment Ewangelii i poznawałam na nowo Jezusa. I kolejny raz Jezus mnie zachwycił. Zmotywowałaś mnie Konstancjo swoją wiarą i miłością do Jezusa. Niedługo miną 3 lata od pewnego wieczoru gdy wzięłam Biblię do rąk i zaczęłam czytać fragment po fragmencie. I tak codziennie małymi krokami buduję relację z Jezusem. Bardzo Ci dziękuję Konstancjo (będę pamiętać o Tobie w modlitwie) . Dziękuję Ojcze Adamie ?
W. K.... ❤️❤️❤️