RTCK Espresso ☕️ 50 Najgorsza decyzja RTCK TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pe1DdI4vQlcNajlepsze komentarze:

turek... Super. Polecam świadectwo na kanale " Namaluj mi Niebo" pozdrawiam peace!!
Zuzia M... Super odcinek! Ostatnio właśnie miałam problem i nie wiedziałam o co dokładnie chodzi, a teraz wiem, że brak decyzji. Dziękuję bardzo :D
Ewa Brz... O tak, umiejętność podejmowania decyzji to według mnie jeden z kluczowych wyznaczników fascynującego życia ? Czasem podejmuję je za szybko, czasem okazują się głupie, ale przynajmniej coś się dzieje, jest ciekawie ? Nie zawsze przychodziło mi to z łatwością, ale na szczęście udało się to wypracować. Teraz wkurza mnie życiowa bezczynność ?

„Kod miłosierdzia” czeka już w mojej kolejce do czytania, zapowiada się tak bardzo mądrze ?

Miłego dnia! ❤️
p1ngu... Właśnie a czy to nie kłóci się z tym że decyzje należy konsultować z Bogiem? Czy też może Pan Bóg chce abyśmy sami podejmowali decyzje? Jak to w końcu jest?
Angela ... Hmm czy ja dobrze pamiętam, że ktoś ma przedłużoną majówkę...? ?? Wiemy już jaka jest różnica wieku między Wami a ja również pamiętam jak w jednym z "SHOW" Piter zdradził dokładny dzień swoich urodzin? Drodzy Espressowicze JUTRO mobilizacja w komentarzach ?❗❗❗❤️ Celebrujemy uro Pitera????
Gabriel... Witam Kochani ?? Ale mega odcinek jest parę spraw gdzie muszę podjąć decyzję, ale chyba trochę się boję i zostawiam to losowi ? a tu dzisiaj Wy z tym odcinkiem ? .
Dzięki i miłego dnia ?☕?
El?biet... Witam i gratuluję 50 odsłon za nami, to byla dobra decyzja. Chwała Panu dzięki za spotkanie i życzę 50000 a może więcej następnym spotkań, pozdrawiam ☕
Renata ... To jest właśnie obszar, który cały czas ćwiczę bez sukcesu :) Wypracowałam sobie zaś do perfekcji prokrastynację :)
Klaudia... Dobrze, decyduję, że to napiszę, bo już wiem, że jest to liczba 13 ?
Marta K... Dziękuje. za te mądre slowa